Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre milyen olcsó, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre milyen olcsó, de látványos dekorációkat használjak?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek a virágszirmos ötletek, a dekorkövek illetve úszógyertyák, amiről azt olvastam, lehet festeni a vizét, de hogyan, mivel? Ezeken kivűl még tipp?
2009. ápr. 11. 08:59
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Színes krepp papírok
2009. ápr. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
85%
Lufi->lufiból kirakott virág, szív.
2009. ápr. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

A vizet ételfestékkel lehet festeni.

Én karácsonyra csináltam. Piros ételfestékkel. És aranyszalagokat tettem diszként a pohárra, tálra.

tudom, hogy esküvőn nem az arany-vörös a szín, csak azt akarttam ezzel mondani, hogy fel lehet dobni, más, szín es szalaggal.

2009. ápr. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Papírból, selyempapírból gyönyörű füzéreket lehet saját kezűleg is készíteni. Mi az esküvőnkre olcsón megkapható organza, és selyem anyagokból készítettünk masnikat, virágokat. Virágszirmot ingyen is szerezhettek ismerősöktől, akiknek van kertjük, de virágosnál is beszerezhető.
2009. ápr. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Egyszerü bélésselyemből készitettünk bordüröket körbe a termen és ugyanolyan szinü volt az asztalközép is.
2009. ápr. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia! Ajánlok egy jó kis oldalt, amikor az esküvőre készültünk nekünk sokat segített.

www.mennyegzo.hu (fórum)

[link] (itt a fórumon keresgélj a dekoráció alatt. Nagyon jó kis ötletek vannak)

Ha hazamegyünk az ünnep után, akkor küldök Neked olyan címet, ahonnan dekor dolgokat lehet venni, szerintem nagyon jó áron.

Ja, merre laksz?

Jó készülődést: P. Anikó

2009. ápr. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

ó, eszembe jutott a cím, nem is kell haza menni érte:

[link]

Mi innen vettünk mindent. El lehet menni személyesen, és lehet bogarászni a boltba :)

2009. ápr. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a sok hasznos ötletet, nem is gondoltam, hogy már ennyi válasz fog várni!

Bp-i esküvő lesz amúgy :-) Megnézem a linkeket :-)

2009. ápr. 11. 16:55
 9/10 anonim ***** válasza:

ha Bp-iek vagytok, akkor könnyen ki is tudtok menni megvásárolni a kellékeket, vagy csak szétnézni. Nekünk 2008. okt-ben volt az esküvőnk, három hónap alatt kellett mindent megszervezni. (sikerült, szuper lett mások szerint is :) Ha kell vmiben segítség, akkor csak írj nyugodtan.

P.Anikó

2009. ápr. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekünk voltak virág formájú lufik, meg mindenkinek papírból virág hajtogatva a terítéke mellé.
2009. jún. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!