Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Plasztikai műtét a családodban?

Plasztikai műtét a családodban?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy a közeli családtagok, rokonok, barátok, akik bevállaltak egy plasztikai műtétet pl: ( mellnagyobbítást) hogyan vélekedtek róluk?

Elítélitek? Meg van róla a véleményetek?

És arra miután megtörtént a műtét, elégedett volt-e már magával? Tehát nem bánta meg a műtétet?

Erősen gondolkozok én is egy műtéten... :( 19/L


2011. aug. 21. 14:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
27%
Vajon hogy itelkeznenek? Sarga irigyseggel.
2011. aug. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 ava87 ***** válasza:
66%

Nálunk még nem volt ilyen, de úgy gondolnám, bármelyik nőrokonom csináltatna mondjuk mellnagyobbítást, hogy a magánügye, én nem szólnék bele. Ha ő így jobban érzi magát, az nekem miért lenne probléma?

Amúgy én viszont tervezek plasztikai műtétet, bár nem ilyet, csak szülés után nagyon csúnya lett a hasam, szeretném megcsináltatni. A családom tisztában van vele, meg azzal is, hogy ez engem már évek óta nagyon zavar, és mindenki támogat benne, senki nem szólt rá egy rossz szót sem, hogy meg akarom csináltatni.

Mellműtétekről viszont nincs tapasztalatom, nem is ismerek senkit, aki megnagyobbíttatta volna, úgyhogy nem tudom, milyen gyakori, hogy valaki megbánja. Csak olyat ismerek, aki pont, hogy kisebbítette.

2011. aug. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
6%

Szerencsére a családomban sem selyemfiúk, sem ribancok nincsenek, de bárki tenne ilyesmit, elítélném, viszont előtte semmi rosszat nem mondanék (jót se), mert mégiscsak családtag. Más kérdés, ha pl. egy baleset miatt kellene(=muszáj lenne), azt természetesen megérteném.

És 19 évesen ne ilyeneken járjon az eszed!

2011. aug. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%

Volt ilyen.

Faterom eltüntette a táskákat a szeme alól.

Mindig is hiú volt,uh senki nem lepődött meg rajta.

Kb 20-25 éve volt és nem bánta meg.

A keze is volt plasztikázva,mert megégett.

Gumimellet viszont senki nem csináltatna.

Akkor már felvarrás,vagy macrolane injekció inkább.

A szilikon az nagyon csúnya.

2011. aug. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Nővérem a mellét csináltatta meg, nem ítélem el mert így jól éri magát a bőrébe. Teljesen kivirul, és nem szégyenlős, nem bánta meg. És az orromat műtettem meg 2 éve hatalmas fájdalom volt a műtét után de megérte a fájdalom. Szebbnek látom magamat:) 30N
2011. aug. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
33%

Anyukámnak orrplasztika, nekem fülplasztika.

Egyikünk sem bánta meg.

2011. aug. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%
Nálunk apám húga csináltatott melleket. Igazából mindenki úgy volt vele, hogy ha így jobb neki, miért ne. Ő is túl volt már akkor a 30-on, két gyerek után. Szerintem se ilyeneken járjon az eszed 19 évesen, majd szülés után ráérsz, akkor inkább van értelme.
2011. aug. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%

Attól függ..

Nekem a két mellem között legalább 3 méret van :S jövőre műtik meg. Anya tudja a terveimet és támogat, de ha nem lenne ilyen bajom nem támogatna..

Ha neked is hasonló bajod van megfogják érteni de ha meg nem akkor el fogják ítélni v nem ...nem ismerjük a családodat

2011. aug. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
46%
Én is meg akarom műttetni a mellem, csak még gyűjtöm rá a pénzt (ballagás után valószínű meglesz, a fősulit már új külsővel kezdhetem). Nagyon kicsik és engem ez nagyon feszélyez. A családom elfogadta (persze a közeli rokonok, anyu, apu, tesók) azt mondták, azt tegyem, amit jónak látok. Az sem érdekelne különösebben, hogyha bármelyikük elítélne, engem ez nem tántorítana el a műtéttől. 3 éve van barátom, szóval nem is "pasizás és r.banckodás" célból nagyobbíttatom meg a mellem, csak és kizárólag magam miatt. A barátom imádja a melleimet így is (nem tudom mit szeret rajtuk, mert szinte nincsenek is), de azt mondta, hogy ha én ettől jobban érzem magam, akkor hajrá. 18/L
2011. aug. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
66%
Anyunak mellplasztika, engem nem érdekel, és nem bánta meg xd
2011. aug. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!