Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Számítógépviták voltak már a...

Számítógépviták voltak már a családodban?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 09:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
azok milyenek?
2011. aug. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
persze. egyszer anyám laptopja halálosan megfenyegette az enyémet, majd fel is pofozta! :O
2011. aug. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk már 4 db is van, négyen vagyunk, nincs veszekedés. (ezek apum által összerakott gépek:D)
2011. aug. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Bakker, szövegértés egyes. Úgy értem családtagok között istenem...:S
2011. aug. 26. 09:23
 5/23 anonim ***** válasza:
80%
Régen, kb. 95-2000 között. Akkor még csak két gépünk volt, egyik apáé, a másik a gyerekeké. Na azon folyton összevesztünk. De ma már ötünkre 7 gép jut, ez elég :D
2011. aug. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
100%
természetesen. születésnapomra kaptam egy notebookot aztán az ÉN ajándkomon mindig az apám lóg, és mikor haza jövök, gondolom megosztom a barátaimmal milyen volt a strand stb ő előtte ül, mikor most hazajöttem 5 napos kirándulásrol, gondoltam feltöttem a facebookra a képket hát nem a gép előtt ül? mikor nagyba irok valakivel csak ennyit mond kell a gép, én meg nem tudom azt mondani hogy nem adom, mert ha nem adom, volt rá pár alkalom hogy pofon lett a vége, pedig mondtam neki hogy csak elszeretnék köszönni a többiektől. emiatt már a barátaimmal is volt kisebb konfliktus hogy bunko vagyok, amiért nem ksözönök el, de nem kötöttem az orrukra. természetesen van nálunk is, már gondolkoztam rajta mivel az én ajándékom és én kaptam eladom, mert már elgem van a veszekedésekből....
2011. aug. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy voltak. :D Amíg nem volt saját gépem. :D Aztán meg amíg nem volt az én szobámban net... :D

Most meg néha amiatt, hogy késő este kapcsolom be...

2011. aug. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
80%
régen, amikor még 1 gépünk volt... ma már 3 van, úgyhogy nincs probléma...
2011. aug. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
95%
nem
2011. aug. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Nekünk 2 lesz, anya vesz magának egy laptopot. Apa nem használja... ketten szoktunk veszekedni rajta. Ma is 6.50-kor bejön a szobámba, és bekapcsolja a gépet. Így is felújítás van a villamospályán, sokszor nem tudok sokáig aludni. Pár napja meg azon veszekedtünk, hogy nem engedem ide: pedig ha nézem A szív útjait, akkor 5 órától 6 óráig ül előtte. Mikor megy a Jóban-rosszban, akkor 7-től 9-ig - egy órával szokott hamarabb menni. Meg de-n is szokott. Annyi, hogy nekem is kell magány, meg a gépnek pihi.
2011. aug. 26. 09:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!