Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a nők többsége...

Szerintetek a nők többsége miért nem akar az anyjára hasonlítani?

Figyelt kérdés
Nem a külsőre gondolok.
2011. aug. 21. 19:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Miért kéne nekem bárkire is hasonlítanom?!Adom magam és kész,mindenkinek ezt kéne tenni...
2011. aug. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Hát az én barátnőmet teljesen megértem hogy miért nem akar az anyjára hasonlítani. És bizony ha ő is olyan lesz, akkor azonnal kiteszem a szűrét.
2011. aug. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretnék.
2011. aug. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Én pl azért nem mert borzalmasan rossz anya volt.
2011. aug. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Honnan veszed azt, hogy a nök TÖBBSÉGE ilyen?
2011. aug. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt honnan veszed? Én pl. sokmindenben rá szeretnék hasonlítani, nagyon jó anya volt, és vagány nő. Szerintem a TÖBBSÉG-re ez nem igaz!
2011. aug. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Ha valaki azt mondja anyja lánya...akkor az olyan mintha csak örökölte volna a természetét és nem is ő lenne, csak az anyukája2..
2011. aug. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyenről még nem hallottam, viszont olyanról, aki az anyósra nem akar hasonlítani igen.


Anyu kiválóan tud szervezni, jók az idegei a nehézségek ellenére is, szeretném ezeket a dolgokat tudni, amiket ő.

Viszont nagyon gyakran változik a véleménye, ez az egyetlen rossz tulajdonsága.

2011. aug. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hál istenek nem hasonlítok semmiben az anyámra..Hülye lennék rá hasonlítani,hiszen nem volt más csak egy agresszív alkoholista alak.
2011. aug. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

1. Mert az anyja nem volt elég jó anya, vagy nagyon rossz anya volt. Természetes, hogy ilyenkor egy lány egyáltalán nem akar olyanná válni, mint az anyja.


2. Mert egyéniség szeretne lenni, nem pedig az anyja másodpéládánya. Miért lenne jobb az anyja nála? - csak mert az anyja? Csak mert idősebb, mint ő? (a kor nem érdem, csak állapot)


A lány egy másik ember, genetikailag, szellemileg, habitusban, értékrendben - bármiben lehet eltérő. Amikor az ember felnő, és sikeresen lezáródik a leválása a szüleiről, akkor már tudja, hogy anyukában ez volt a jó, ez nem, apukában ez volt a jó, ez nem (serdülőkortól kezdve kritizálja őket, és a folyamat végén a helyére kerülnek a saját értékei és énje); vele egyenrangú felnőttnek látja őket, nem pedig piedesztálon levő isteneknek, mint kétévesen.

2011. aug. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!