Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a történet...

Mit gondoltok erről a történetről? Az emberek többsége így áll ehhez?

Figyelt kérdés
nana.hu/test-es-lelek/lelkiugyek/dilemma-a-fiam-nyomorek-feleseget-akar-103111.html
2011. márc. 4. 13:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%

Elég volt az első pár mondatot elolvasnom ...

Márkás cuccai voltak, neki voltak először a legújabb technikai gépei...

Látszik, hogy a szülők furcsán mérik a szeretetet.

Én örülnék, hogy valaki mellett boldognak látom a fiam.

2011. márc. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%
Jaj ezek a nanás sztorik kitalációk, huszadrangú írópalánták izzadják ki őket. A megfogalmazásból,meg a nagy dramatikus szappanoperás fordulatokból rá lehet jönni.
2011. márc. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
98%

"Igenis büszke vagyok az egy szem, gyönyörű fiamra, és unokákat akarok. Igenis szégyellném, hogy rokkant menyem van, utálnám, ha egész életünkben a tolószékét kéne nézegetnünk. Nem akarom más gyerekét pátyolgatni, és azt sem akarom, hogy a fiam tegye ezt. Ítéljetek el nyugodtan, de mielőtt megtennétek, gondoljatok csak bele, ti akarnátok egy fogyatékkal élőt a családotokba? Méghozzá menynek? "


"A fiammal nem lehet beszélni, ha aggályoskodok, kinevet. Azt mondja, fogalmam sincs, milyen az igazi szerelem, a lelki összetartozás."



És milyen igaza van a fiának...Jó oké félti az anyuka a fiát ez természetes. De azt nem veszi észre, hogy a fia legalább most boldog? Csak a rosszat látja ebben a kapcsolatban. Mondhatnám úgy is, hogy önző egy nő.

2011. márc. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
72%
Nekem nem is a sztori bosszantó, hanem, hogy egyeseknek milyen könnyű az élete!!!! Mi mindent megkapott ez? Diplomához lakás, meg kocsi meg midnen tököm......vááá :@ kellett ezt nekem elolvasni.
2011. márc. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

A mesés gazdagság... a gyerekek felkapták a kispolskit :D:D:D (hagyjál már.....LOL) ... az elkényeztetett gazdag gyerek Biblia-körbe kezd járni... a kidobott menyasszony az anyósjelölthöz megy zokogni...ű


De e sallangoktól eltekintve, a srácnak joga van azt elvenni, akit akar.

2011. márc. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
98%
Én örülnék a nő helyében, hogy boldog a fiam. Nem tudom megérteni az ilyen szülőket! Megzsarolja a gyerekét, hogy azt csinálja amit anyuka utasít! Súlyos problémák vannak az értékrendjével!
2011. márc. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
91%

Ha szülőként képzelem magam a helyébe megértem../az unokák miatt minden szülő szeretné ha a gyerek egészséges nőhöz férfihoz menne hozzá h később családot alapíthasson.

Azzal persze nejm értek 1et h újvilági módon nevelték szerencse h a fiú mégis érett felnőtt lett és nem úgy gondolkodik ahogy az anyukája.

mert én úgy gondolom a szeretet mindenki megérdemli főleg ha viszonzásra talál.Nem lehet akadályozó tényező egy baleset utáni rokkantság sem.Szörnyű dolog de az a valaki ugyanúgy ember maradt ebben a világban.Ráadásul keresőképes is a nő azt írja festő,grafikus.Abban pedig nem játszik szerepet az állapota.

Mindenki megérdemli h párja legyen és én úgy gondolom ha a fiú kitart mellette és ő kell neki nincs miért szégyenkezni.

Különösek a sors játékai ez viszont tény...

2011. márc. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Valahol olvastam, hogy kamu sztori, és az emberek véleményét akarják megnézni. Egyébként a baj, hogy vannak ilyen emberek. Egyébként a nő, vagy ilyen ember helyében inkább BÜSZKE LENNÉK, hogy a fiam az elkényeztetés ellenére sem nagyképű bunkó paraszt, hanem elfogad egy ilyen nőt, stb..
2011. márc. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Vannak érdekes "gyülekezetek"
2011. márc. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
85%

igen igy áll ehhez majdnem mindenki..sajnos

az embereknek a média által folyamatosan az van sugallva, hogy a tökéletes a jó a szép a megfelelő. és mindenki arra vágyik, hogy saját maga ,a környezete mindene tökéletes legyen..


Ha én lennék ebben a helyzetben nekem is elöször nehéz lenne elfogadnom, hogy a fiam őt választotta, de biztosan megpróbálnék márcsak a fiam kedvéért is közelebb kerülni hozzá..

2011. márc. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!