Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt vagyok Magyarországon...

Itt vagyok Magyarországon végre vele de vmi hiányzik?

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyunk együtt és nagy a szerelem és az összhang. Én külföldön élek, senkim sincs Magyarországon csak ő. Anyukám elintézte, h vmi régi bartnőjéhez költözhessek ide Debrecenbe a nyárra, ahol csak gyerekek vannak. A páromhoz nem mehettem lakni mert albérletben lakik másokkal, de így legalább a közelében vagyok. Ő napközben dolgozik, én nem, csak itthon vagyok ezzel a családdal. Mikor végez, onnantól együtt vagyunk. Minden nap. Kezdek beleőrülni pedig szeretem és jó vele lenni, de hiányzik h más emberekkel is legyek h mást is csináljak. 5 hétre jöttem és eddig 2 telt el, de nem tudom h fogom bírni és félek h rámegy a kapcsolatunk. Mivel dobhatnám fel? A nyelvet beszélem de akcentusom van ami kicsit zavar.

21L


2011. aug. 22. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Foglald le magad napközben...Jár el kocogni,sétálni,a házkörül csinálj valamit,olvass,stb...
2011. aug. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor szoktam hazalátogatni.
2011. aug. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én szívesen talizom veled, itt lakom Debrecen mellett (Hajdúszoboszlón), és szintén 21L vagyok. :)
2011. aug. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de nem elég h csak ő van és senki másom...ha magam el is foglalom ez így akkor is túl sok egymásból
2011. aug. 22. 12:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Neked meg 2 het utan a fold felett kene jarnod nem ilyeneken agyalnod, ez raerne 20 ev mulva is. Magyarul, ez nem szerelem a reszedrol! a masik meg, miert menne ra a kapcsolatotok arra h te szetunod magad nap mint nap? mi lesz ha osszekoltoztok??? majd akkor is tul sok lesz szamodra? erdekes...
2011. aug. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ha vele vagyok nagyon jól érzem magam és mindig azt várom de szükségem van egyéb találkozásokra is és hiányzik h másokkal is beszélgethessek lehessek. Ha összeköltözünk az sem azt jeélenti majd h nem mehetek el a barátnőimmel valahova, vagy ne lehetnének egyéb kapcsolataim.
2011. aug. 22. 13:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor keress baratnoket az egyik valaszolo mar fel is ajanlotta a dolgot :) hajra, a lakasba senki nem fog becsengtni h zsuzsika menjunk mar setalni es legyunk baratok, ki kell mozdulni otthonrol ; )
2011. aug. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Debrecenben? Nincs kedved moziba jönni? :D
2011. aug. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!