Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem hiányzik az, hogy...

Csak nekem hiányzik az, hogy újra gyermek legyek?

Figyelt kérdés
Én, mióta nem vagyok kisiskolás, azóta hiányzik az, hogy gyermekként tekintsenek rám. Tudom, hülyén hangzik... volt idö, amikor minden este azt kívántam, bárcsak újra elsös lehetnék. :) Akkor olyan jó volt, anya sokkal többet foglalkozott velem, és már szinte felnöttként kezel, de én belül még mindig nagyon gyereknek érzem magam... 15/L
2011. okt. 4. 22:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
menj inkább aludni
2011. okt. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
10 évvel vagyok idősebb nálad és én is sokszor lennék újra gyerek. Amikor a legnagyobb gondom az volt, h legózzak vagy játsszak az utcán a többi gyerekkel.
2011. okt. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én még most is gyerek vagyok, és még most is úgy tekintenek rám a barátaim, családom! :) (Persze ettől függetlenül felnőttként kezelnek, és vannak kevésbé infantilis pillanataim is! :) )


Én még mindig egy nagy gyereknek érzem magam, úgy is viselkedem sokszor (persze csak ha megengedi a helyzet, társaság, stb. is), ezért a környezetem is egy nagy szeretni való gyereknek lát. :)


Értelem szerűen, ha te nem érzed magad gyereknek, akkor nem fogsz úgy viselkedni, nem lesz olyan a kisugárzásod, és a környezeted sem fog úgy "bánni" veled. :)


25/L

2011. okt. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%

Én 23 éves vagyok, és még mindig gyereknek érzem magam!

Ez persze nem abban nyilvánul meg, hogy 23 évesen legózok és virágmintás harisnyát hordok, csupán szeretem a bohóckodást, a laza dolgokat és szeret(nék)ek gondtalanul élni.Nem szeretem, amikor valaki ilyen fiatalon 40 éves módjára viselkedik (persze sajnos sokaknak nem adatik meg, hogy gyermekként éljenek, mert az élet megköveteli a talpraesettséget és szigorúságot, de szerintem nem kell huszonévesen befásultnak lenni).

És egy fagyinak még mindig annyira örülök, mint óvodás koromban, de ha kell, odateszem magam és felnőtt módjára végzem, amit kell.Csak meg kell találni a középutat!

2011. okt. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%

jaj de ismerős amit mondasz :D

én 20 éves vagyok, olyan fura mikor anyának mondom, hogy jaj mit kezdjek pl a társadalombiztosításommal ami lejárt és erre nem az a válasz hogy jaj megoldjuk kislányom hanem: hát mégis mit tennél? bemész az okmányirodába és elintézed.

sokszor kicsit szomorú is vagyok emiatt, nem akartam ilyen gyorsan felnőni :(

2011. okt. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Én 20 vagyok, de még mindig gyerek akarok lenni...:(
2011. okt. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%

15 évesen még az is vagy.


Amúgy nekem nem hiányzik. Örülök, hogy végre dönthetek a sorsomról, végre nem szorulok annyira másokra, a szüleimre. Ha valamit csinálok, akkor csinálhatom, ha nem, akkor meg nem, nem szólnak bele. Örülök, hogy végre én élem át teljesen az életem eseményeit, nekem kell megbirkóznom a nehézségekkel, nem siet segítségemre egy babusgató anyuka és egy erős apuka. Persze, nem teszik elém a kaját se és nem is takarítanak ki nekem, de ez vele jár. Tehát nem szeretnék újra gyermek lenni. Továbbá nem szimpatizálok azokkal, akik huszonévesen nem akarnak felnőni, hanem még mindig azt várják, hogy az emberek nézzenek el nekik mindent, mert ők még gyerekek.

25 F

2011. okt. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem az hiányzik,hogy tudjak végre magamra felnőtt nőként tekinteni!Valahogy még mindig nem megy,de lennék inkább 20 év alatti... Sajnos már 25 vagyok ,és öregnek érzem magam :) Hiába vannak tapasztalataim, még mindig tudok gyerekesen megélni helyzeteket legbelül :)
2011. okt. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
53%

Lassan 30 felé, a sok, felnőtteknek kijáró felelősséggel, gondokkal a nyakamon sokszor visszasírom magamban a gyermekéveket, amikor a legnagyobb bajom az oviba, suliba készülés volt.. Anyumék nagyon szép gyermekkort varázsoltak nekünk, az 1-2 óvodás és általános iskolás osztálytársak mai napig nagyon jó barátok..


15 évesen már elvileg komolyabb, de koránt sem vagy felnőtt.. Ha amiatt lennél leginkább csak újra gyerek, hogy Anyud többet foglalkozzon Veled, akkor az azért szerencsére könnyebben orvosolható. Beszélj vele, mondd el neki ezeket, nem hinném, hogy elutasítaná a közeledésedet, és igényedet a többszöri beszélgetésre. :)

2011. okt. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
10%

"anya sokkal többet foglalkozott velem" Édesem! Nem gondolod, hogy kicsit önző vagy? Anyud lehet azért nem foglalkozik veled olyan sokat mint régen, mert épp egy gazdasági válság kellős közepén ülünk! Lehet kidolgozza a belét csak azért, hogy neked meglegyen mindened. Erre nem gondoltál? Foglalkozzon veled sokat, de az új cipő, ruhácska meglegyen! Mégis miből?


Ülj le vele és beszélgess el a dologról. Első körben óvatosan indítsd a témát, mert ha igazam van akkor lehet eltörik nála a mécses. (dolgozik mint gép, de neked semmi sem elég)


Sok sikert!

2011. okt. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!