Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után költöztetek...

Mennyi idő után költöztetek össze a párotokkal?

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 20:30
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
két héttel az egy éves évfordulónk előtt.
2011. aug. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
2éve vagyunk együtt, suli időben közös az albérlet, de én nyáron hazacuccolok. Leghamarabb akkor lesz együtt lakás véglegesen, ha befejezem a sulit, ami még 3év :)
2011. aug. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
azonnal. 7000 kilometert es 10 orat utaztam erte! de megerte! :))
2011. aug. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
67%

2 év után,és már több mint egy éve lakunk együtt. Mennyire igaz a mondás,hogy lakva ismerszik meg az ember! Nem sok kellett,hogy szét is költözzünk,de hál' Istennek megoldottuk a problémát. Szvsz semmiképpen sem jó várni a házasságig,de 2-3 hónap együtt járás után sem tartom jó ötletnek.


26/N

2011. aug. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
20:56-os elmesélnéd a történeteteket? :)
2011. aug. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
szivesen! :) neten ismerkedtunk meg,o mar regota itt elt az usaban ( o is magyar). 5 honap skypeolas utan jottem ki hozza. ugyhogy valojaban 5 honap utan koltoztunk ossze :)a repteren lattam eloben eloszor :) egymas nyakaba ugrottunk, azota is imadjuk egymast es lassan 3an leszunk... :)
2011. aug. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
4 hónap után
2011. aug. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Ezek a pár hónapos válaszok nagyon durvák:D mi 1 éve és 2 hónapja vagyunk együtt, de nekem még most is korai lenne,pedig nagyon szeretem a barátomat.


20:56-os,nagyon romantikus a sztorid:) Gratulálok nektek!

2011. aug. 22. 21:22
 19/28 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért találod, kérdező, durvának a pár hónap utáni költözést... én csak olyan példát tudok a környezetemben, akiknél működött, érdekes mód, akik 2 vagy még több év után költöztek össze, szinte mind szétmentek... De ismerek olyat is, h 26 a csaj, 10 éve van együtt a pasijával de még mindig csak tervezgetik az összeköltözést. na, az ilyenből nem lesz semmi, az borítékolható.

Mi is már 5 hónaposan össze akartunk költözni, de nem volt normális albérlet abban a városban, ahol dolgozunk, a cégek lefoglalták a melósaiknak. de már a járásunk első hetében téma volt az összeköltözés. Mivel sokat voltunk együtt, egy helyen is dolgozunk, nem volt sokkhatás összeköltözni, tisztára mintha már évek óta házasok lennénk. :D

2011. aug. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Nem úgy gondoltam durvának,hogy rossz dolog,hanem az én környezetemben nincsenek ilyenek,hogy pár hónap után összeköltöztek,ezért furcsa...de nincs ebben semmi rossz:)
2011. aug. 22. 22:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!