Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után költöztetek...

Mennyi idő után költöztetek össze párotokkal, és hogyan oldottátok meg? Hogy tudtok élni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 29. 21:52
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
84%
kb. 1 hónap után és jelenleg anyóséknál lakunk. most van folyamatban egy házvásárlás. húzós lesz.
2009. nov. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
84%
szintén 1 hónap, de az is lehet h csak 3 hét volt... a barátom jött hozzánk (anyáméknál vagyunk), és ennek már 3 éve... most keresgélünk saját helyet...
2009. nov. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
84%
Négy hónap után költöztünk albérletbe. Két évig laktunk ott, aztán belevágtunk egy lakásvásárlásba, most már 3 éve élünk a saját fészkünkben.
2009. nov. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
84%

2 év 11 hónap után vettünk lakást, de csak 3 év együttlét után fogunk összeköltözni, mert most nincs pénz a felújításra, most vettük a lakást. Szóval januárban lesz a nagy összecuccolás. De szinte már nálunk lakik párom, csak aludni jár haza a kollégiumba.


1,5 éve dolgozik, előtte fősulira járt, én még mindig suliba járok, OKJ-ra (2 éves), csak júliusban végzek.

20/L

2009. nov. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
1 hónap után költöztünk össze.Albérlettel kezdtük,majd örökölt a párom egy 2 szobás lakást.jelenleg a lakásunkat lezártuk,(senki nem használja),és Angliában bérelünk 3 szobás lakást.A boldog kapcsolat lassan 9 éve tart...
2009. nov. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
1 hónap vagy lehet 3 hét után költöztünk össze, mármint én hozzájuk (anyósék) és még jelenleg is itt lakunk 9 hónapja. De nem hosszútávra tervezzük az itt maradást. 22/L
2009. nov. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
De sietett mindenki... :D Mi 4 év után költöztünk össze (bár ekkor 20 éves voltam). Pontosabban a párom költözött az én szobámba.
2009. nov. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
86%

1-4 honap utan???? es ezt megcsak nem is 25 folott hanem 20 alatt??? teljesen el vagyok kepedve! mi 17-20 evesen ennyi ido utan alszunk egymasnal eloszor illetve kicsit gyakrabban nemhogy osszekoltozzunk!!!! a valaszok %abol itelve en nem vagyok normalis, megis, szerintem a valaszok nem azok. legalabbis nem nalam es az ismeroseim koreben.


picit mas a helyzet ha mindket fel mas varosban egyetemmista, par honap utan mar lehet megeri kozos alberletbe koltozni mert ha 1 hetet ulnek az 1iknel, utana 1 hetet a masiknal (ez sokszor igy zajlik) valoban nincs ertelme 2 alberletet fizetni plusz kerulgetni az esetleges szobatarsakat.


viszont akik otthon laknak (akarcsak a valaszadok tobbsege) fel nem tudom fogni hogy "eloskodik" par het utan a masik csaladjan, mivel gondolom fizetni nem fizet semmit a szamlakba, kajaba, stb. mi 3 es fel eve vagyunk egyutt es amikor valamelyikunk nincs egyedul masfel napnal sose ulunk tobbet a masiknal, ha egyedul vagyunk akkoris maxxx 2-3 naponta hazanezunk.


ha nem mindketten a szulovarosunkban jarnank egyetemre valoszinuleg 1-2 even belul osszekoltoztunk volna. de igy egyelore nincs ertelme 1 halom (nemlevo) penzt elkolteni alberletre es kinlodni a hazvezetessel, szamlakkal, stb mikor mindketten kenyelmesen lakunk otthon es akkor talalkozunk illetve akkor alszunk egyutt zavartalanul amikor csak kedvunk tamad.


(a jelek szerint furcsa) 20L

2009. nov. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
77%
14 hónap után döntöttünk úgy hogy összeköltözünk.Ekkor felújítottuk a vőlegényem házikóját és ott éldegélünk:)És hálát adok az égnek hogy nem albérlet és nem kellett hitelt felvenni.
2009. nov. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

összejövésünk után egy hónappal egyszercsak azt vettem észre, hogy nálam van az összes cucca :)

mivel saját lakásban lakom, így anyagilag semmi gáz nem volt, viszont naponta összevesztünk azon, hogy miért jár be koszos cipővel a szobába, és miért nem képes eltenni a tiszta ruháit, ha már egyszer kimostam, stb stb.


már 1 éve együtt lakunk, és kezdünk összerázódni :)


az előző párommal pont emiatt ment sokszor a vita, hogy 2 év után sem volt hajlandó összeköltözni velem, pedig adott lett volna minden lehetőség, csak hát neki anyuka fontosabb volt mint én. aztán egyszercsak megelégeltem, és azt mondtam neki, hoyg ennek így tovább semmi értelme.


szerintem ha van rá lehetőség, akkor érdemes minél előbb összeköltözni, hogy kiderüljön, hogy van-e értelme a kapcsolatnak.

2009. nov. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!