Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idősebbek! Hány évesen költözt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebbek! Hány évesen költöztetek össze a párotokkal közös lakásba/mikor "repültetek ki a családi fészekből"?

Figyelt kérdés

Kort/nemet is légyszi.

Már megvan a "jövőképem", bár még csak 17 éves vagyok(pár héten belül 18).

Namost ahhoz, hogy abban a beosztásban tudjak dolgozni, amiben szeretnék kb 7 évet kéne várnom:S:SAzért, mert szerintem az a hivatás városban a legjobb, és ott érdemes vele foglalkozni. Namost van egy kis gond.: egy lakás kb 6-7 Millió ft. Az a gáz, hogy szinte semmi pénzem/örökségem/stb... nincs. Sajnos szüleim sem gazdagog, szinte egyik hónapról a másikra élnek.Tehát náluk kellene laknom kb 28 éves koromig, hogy összegyűljön a pénz a lakásra, de ha ez megvan, és bejönnek a további számításaim is , akkor már "tehetős" embernek mondhatnám magam(anyagi téren), nem is gazdagnak, de nem is szegénynek.Namost az lenne a kérdésem, hogy nemtúl sok ez a 7-8 év??:S:S:S.. Elvégre ilyenkor a legtöbb embernek már gyereke van, házas, stb...:S (kb 28 évesen)Mit gondoltok erről?(jelenleg nincs barátnőm)


kort/nemet is légyszi ha lehet. Köszi.


2010. júl. 16. 19:48
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Ja igen, elfelejtettem írni: ÉRTELMES VÁLASZOKAT!! legyetek szivesek.köszönöm!
2010. júl. 16. 19:54
 2/25 anonim ***** válasza:

szia!

nem muszáj egyből lakást venned. mi a párommal albérletben laktunk az elején. összedobtuk a fizunkat és így fizettük a költségeket. szal kezdhetnéd albérlettel te is

2010. júl. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
22/l (előző)
2010. júl. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
49%

Én 20 éves lány vagyok, a Párom 25 éves.

Nekem még 2 év van a tanulmányaimból, de már szóba kerültek ezek a dolgok. A mi szüleink se gazdagok, ezért ezt ketten kell, hogy megoldjuk. Illetve nem is nagyon szeretnénk segítséget kérni. :) Mi arra jutottunk, hogy ketten akarjuk elkezdeni a közös életet, és amíg be nem fejezem a tanulmányaimat erre nincs nagyon lehetőség, mert iskola mellett annyi pénzt nem keresek. Tehát Ő már 27 éves lesz mire sor kerül arra, hogy ketten elkezdhessük ezeket. Viszont Ő dolgozik, és a pénze egy részét félreteszi. A mai világ már teljesen más mint régen volt, huszonévesen az emberek inkább a tanulmányaikra koncentrálnak, és arra hogy biztos alapokat teremtsenek maguk körül. Csak ezután jöhet szóba a többi. Szerintem egyáltalán nem késő 28 év körül.

2010. júl. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
amúgy miért kell 7 évet várni? mit tanulsz? más fajta munkát nem tudsz addig vállalni?
2010. júl. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

én legelöször már régen de az csak 1 hónapig tartott. A mostani az komoly, már házasok vagyunk, tavaly, 21 évesen költöztünk össze elöször albérletbe, aztán a szüleimhez, mert szeptemberben jön a baba, és így könnyebb anyagilag mindenkinek. Szerintem az sem baj, ha valakinek késöbb lesznek meg a különköltözés feltételei, hiszen 27 évesen még te is fiatal leszel. Addig nem baj, ha szülöknél laksz, max kifizeted a részed, úgy is olyan mintha külön lennél hiszen nem szorulsz rájuk. Nálunk is így van, beszállunk a rezsibe, a kaja meg egyebek viszont különkassza és ez pont jó.

22/L

2010. júl. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Szia! Én 26 L vagyok, 19 évesen költöztem össze a pasimmal albérletbe, és tavaly nyáron szakítottunk :(
2010. júl. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Renédszeti Szakközép isk.-ba szeretnék menni.Eleinte csak közrendvédelmis rendőrként kezdenék.(kb 7-8 évig:S) Ők nem keresnek valami jól, kb 95-100 ezret.

De ha bejönnének a számításaim, és átkérhetném magam a Bűnögyi Osztályra nyomozónak, akkor áááá.. teljesülne az álmom. Olyan szinten, hogy ha megkérdeznék, hogy mit dolgozok csak azt mondanám, hogy.:

-Semmit. A hivatásom a hobbim, amiért ráadásul még fiztnek is!

Namost vidéken meg elég nehezen lennék nyomozó...Városban már több rablás/lopás/vagy netán emberölés van.

2010. júl. 16. 20:10
 9/25 A kérdező kommentje:
Amúgy azért nem megyek Rendőrtiszti Főiskolára, még mielőtt megkérdeznétek, mert nem vagyok valami jó tanuló(kb 3-4 közt), és így úgysem vennének fel.
2010. júl. 16. 20:12
 10/25 A kérdező kommentje:
20:08- :S:S:S Miért lett vége??
2010. júl. 16. 20:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!