Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párodul választanál olyat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párodul választanál olyat, aki külsőre nem vonzó számodra, ellenben nagyon kedves, figyelmes veled? Szerelem nélkül élnél párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sokan mondják, nem a külső számít, hanem a belső. Ezzel csak részben értek egyet. Ugyanakkor eddig mindig azok, akik külsőre is tetszettek, nem igazán voltak velem korrektek egy kis idő elteltével. Ahogy visszagondolok, tkp. kezdettől fogva sem igazán, azaz az ún. "apróbb jeleket" erre vonatkozóan nem észleltem, csak utólag. Mi van akkor, ha tegyük fel, felvállalok olyat, aki kedves, figyelmes velem, de nem tetszik külsőre, mit csináljak akkor, ha szexre kerül sor? Nem bírnék sokáig színészkedni, hogy élvezem vele a dolgot, ugyanis ehhez vonzónak kell(ene) lennie a partneremnek.

Szerelem nélkül élnél párkapcsolatban? Ennek is két oldala van: a szerelem előbb-utóbb elmúlik, nem tart örökké.


2010. dec. 26. 16:22
1 2
 1/11 sasna ***** válasza:
41%
és a belsőbe nem lehet beleszeretni?
2010. dec. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Én mindig a belsőbe szerettem bele és soha nem tudnék olyannal lenni, akit nem szeretek.
2010. dec. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerelem nélkül nem tudnék élni egy párkapcsolatban. Bár szerintem egy kicsit rosszul látod a dolgokat. Minden ember tetszik valakinek valamiért. Neked még nem volt olyan, hogy elmentél egy olyan pár mellett, ahol a lány szép volt, a pasi meg nem annyira? Ezért mondják azt, hogy nem minden a külső.

Természetesen első látásra nem tudja az ember lemérni, hogy mennyire jófej, kedves, aranyos, tehát mindenki első pillanatban dönti el, hogy tetszik-e neki az illető avagy sem. Nekem már volt nagyon helyes pasim, aztán kibukott, hogy egy szemétláda és otthagytam.

2010. dec. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ja nézz csak ki az utcára...

Az összes teszetosza, k*csög, nyámnyila, lánykülselyű, mindenhol szőrtelen, és ritkaronda, valamint görcssovány fiúcskának van barátnőja.....:S

nem értem a csajokat!

én, meg töksok haver is itt vagyunk, valamiylen szinten kidolgozott testtel, jómodorral, jópofisággal, sármmal, és mit kapunk a nőktől???!!!

Azt hogy megcsalnak egy ilyen senkiházi gilisztanyomorékkal

2010. dec. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Foorty ***** válasza:

attól mer külsőleg nem vonzó még lehetsz belé szerelmes... semmi köze a kettőnek egymáshoz...

csak sok fiatal hiszi azt, főleg miután bizsereg a nunci egy sp láttán és már szerelmesnek is hiszik magukat.


és szexhez már megint mi köze, hogy valaki, hogy néz ki? jó persze jó ha jól néz ki, elismerem én is így vagyok vele sajna, de ugyanazt érzed, bár aki figyelmesebb annál talán még jobb is lesz.

2010. dec. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 sasna ***** válasza:
a kidolgozott test nem a minden.. :D
2010. dec. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én sem tudnék szerelem nélkül párkapcsolatban élni. Még megcsókolni se tudnék úgy valakit. Szerencsére mér 3 éve élhetek nagyon szerelmes kapcsolatban. :) Engem a legelején nem is érdekelt a barátom külseje, nem is vágytam kapcsolatra, mikor megismerkedtünk, de teljesen levett a lábamról a személyiségével, a kedvességével és figyelmességével, kitartásával és szeretetével... Igazából sosem érdekelt, hogy néz ki, akivel járok, az előző fiúm sem volt valami szépség. De a mostaninál sem érdekelt, hogy néz ki, a belső tulajdonságaiba szerettem bele. Előtte már látásból ismertem, nem különösebben tetszett, és nem tartottam álmaim pasijának.

Aztán összejöttünk, mert nagyon belezúgtam, és ahogy telt az idő, az 1. együtt töltött év végére rájöttem, hogy milyen helyes és mennyire jó pasi... Valószínűleg a szerelem is közrejátszik abban, hogy most úgy látom, Ő a legcsodálatosabb férfi a világon, kívül- belül és kb a nézésétől nedves leszek...

Úgyhogy szerintem ha összejössz valakivel mert igazán szerelmes vagy, a "belsőjébe", akkor egy idő után így is úgy is szépnek/ helyesnek/ kívánatosnak fogod látni, akkor is, ha előtte nem vonzódtál úgy hozzá. 20/L

2010. dec. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem is tetszik az izmos test, a mackósra bukom :)
2010. dec. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak ha stílusra és személyiségre is szimpatikus.
2010. dec. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%

Lehet, hogy én "válogatós" vagyok.

Nekem csak olyan férfi kellene, aki tetszik külsőre, belsőre, és szerelmes is vagyok belé. Tévedés, hogy a szerelem mindenféleképpen elmúlik.

2010. dec. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!