Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek a szerelem késöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a szerelem késöbb is kialakulhat? Esetleg a vonzalom is a késöbbiekben? Mit gondoltok? Szerelem nélkül lehet párkapcsolatban lenni szimplán azért mert nagyon jól érzik magukat együtt. Kort és nemet is 22f

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 12:28
 1/3 szamóca. ***** válasza:

a szerelem kialakulhat később. nem a lángoló hirtelen szerelem, de lehet jó. viszont a vonzalom már kevésbé... az meg rajtatok áll hogy mennyire fog hiányozni.

de hát ősizntén: mi vesztenivalótok? ha úgyérzitek ez kell, hajrá. de gondoljátok meg, nem érné meg jobban barátoknak lenni, és nem veszéyleztetni ezt?

2011. márc. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem értelmetlen szerelem nélkül párkapcsoaltban lenni. A párkapcsolat az két egymásba szerelmes ember, akik "együtt" vannak, nem? :)

Kialakulhat később, de nem is tudom... így mit jelent számotokra a párkapcsolat? Érzelemnélküli csók, szex, meg fogjátok egymás kezét?

2011. márc. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nincs bnöm csak ugy éltalánosságban kérdeztem.
2011. márc. 15. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!