Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha a lakótársato...

Mit tennétek, ha a lakótársatokkal összejöttök, miközben bnője van?

Figyelt kérdés
Együtt laktam a párommal és 2 barátjával. Szakítottunk 4év után. Ő elköltözött. Az egyik barátjával mindig volt köztünk egy kis "feszültség", vonzódunk egymáshoz. (Neki van bnője egy éve.) Miután mi szakítottunk lefeküdtünk egymással. Ez egyre többször megismétlödött. Összeköltözik a bnőjével, ha nincs itt a bnője flörtölünk, és a vége mindig az, hogy együtt alszunk...A bnője nagyon bizalmatlan (persze nem ok nélkül) a sráchoz, fél az egésztől, és 7 évvel fiatalabb a lány.A költözés előtt megkérdezte a srác, hogy mit akarok és a volt barátommal tényleg vége, vagy még van esély a békülésre. Én mondtam, hogy tényleg vége. Arra nem tudtam választ adni, hogy mit akarok, vagy ez most mi ami kettőnk között van.Mikor elmondta, hogy költözik, annyit mondott, hogy nem kapott választ. Úgy érzem nem nekem kellett volna döntenem, nem én voltam kapcsolatban.Nem tudom mit várt.Ő találkozni akar ugyanúgy és 2 utcányira fogunk lakni egymástól.Sajnálom a lányt, és nem tudom mit csináljak.A pasi nővérével és a párjával mi nagyon jóban vagyunk. A csajt nem igazán szeretik, az igen nem-nél többet az egy év alatt nem beszélgettek. Egyáltalán nem támogatják az összeköltözést. Most, hogy költözik, rájöttem, hogy mennyire fontos nekem, és nem karom "elveszíteni". Szerintetek?????
2011. aug. 23. 20:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem egy mocskos r-banc vagy. Egy vonzalom miatt okozol te is fájdalmat a másik lánynak...még ha szerelmes lennél de asrácba, de így...hát csak egy ócska k-rva vagy.
2011. aug. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
99%
szerintünk a srác egy gyáva alak, aki se a csaját nem szereti, se téged, csak önmagát. De te döntesz, hogy mi kell neked...
2011. aug. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%
Az első válaszoló mindent leírt.
2011. aug. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
A srác meg simán szemétláda. Hogy a kérdésedre is válaszoljak: vagy te vagy ő menjen onnét a fenébe. Bár neki úgysem fontos a barátnője...de ha igen, így talán még rendbe hozhatja a kapcsolatát. De nem érdemli meg.
2011. aug. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%

nem kellesz a csávónak komolyabbra, hisz már meg voltál neki, és azt is tudja hogy szexre mindig megkaphat, de mint barátnő ki vagy lőve.

De a másik csaj sem igazán kell neki, hisz azt meg megcsalta. Majd a harmadik csaj lesz a befutó, de ti ketten biztos, hogy nem

2011. aug. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy olyan pali,aki mindig mindent burkoltan kérdez meg és nem állít kész tények elé,az még mindig csak egy gerinctelen.


És igen,nem neked kellett volna dönteni,hanem neki.Azt kellett volna mondania,HA AKART VOLNA TŐLED bármit is,hogy elhagyja a barátnőjét és megpróbálja veled,hátha kialakul köztetek valami.De ő ebbe nem mert belemenni,mert inkább választja a biztos kis barátnőjét,akit nyugodt szívvel megcsalt.


Mondjuk nem ítélkezem,de nem tudtam volna úgy lefeküdni a palival,hogy közben a kis 7évvel fiatalabb fruskát is kúrogatja.

2011. aug. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%

"Mit tennétek, ha a lakótársatokkal összejöttök, miközben bnője van?"


Én konkrétan leköpném a tükörképem, utána elsüllyednék szégyenemben, miközben épp sül le a bőr a képemről.


Minden mást azt hiszem már leírtak az előttem szólok.

Látom pontozgatja le VALAKI a negatív válaszokat, az enyémet is nyugodtan le lehet. De héééé. Elmondjuk a véleményünket eme becstelen cselekedetről. Kérdező együttérzést várj a barátnődtől szerintem, mástól ne nagyon. Esetleg hasonszőrűektől.

2011. aug. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
63%
Utolsó vagyok, azt még hozzá tenném, hogy én drukkolok neked hogy egy pár legyetek;) Ha neked olyan pasi kell aki így átb@ssza a párját, akkor ilyet érdemelsz. Menj és mondd el neki hogy ő kell neked, szereted. Szorítok neked. Csak majd ne hibáztass senkit amikor a te fejedet is átkúrja rendszeresen. Szorítok neked:)
2011. aug. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
72%
Mi jut eszedbe a "kapcarongy" kifejezésről? Tényleg nem veszed észre, hogy szó sincs itt romantikáról, csak szexre kellesz? Miért nem fekszel le az expasid másik haverjával is, hátha ő majd komolyabban vesz, neked meg úgyis mindegy... Gusztustalan féreg a qrótársad, de te is megéred a pénzed, büszke lehetsz magadra.
2011. aug. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
58%

21:40 vagyok.

Ki az aki szerint nem érdemli meg hogy legközelebb a kérdezőt verje át az a pasi? Ti túl jóindulatúak vagytok:D Vagy csak nem érzékeltétek a gúnyt? Hát csalódtam bennetek:D

2011. aug. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!