Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha a lakótársato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a lakótársatokkal összejöttök, miközben bnője van?

Figyelt kérdés
Együtt laktam a párommal és 2 barátjával. Szakítottunk 4év után. Ő elköltözött. Az egyik barátjával mindig volt köztünk egy kis "feszültség", vonzódunk egymáshoz. (Neki van bnője egy éve.) Miután mi szakítottunk lefeküdtünk egymással. Ez egyre többször megismétlödött. Összeköltözik a bnőjével, ha nincs itt a bnője flörtölünk, és a vége mindig az, hogy együtt alszunk...A bnője nagyon bizalmatlan (persze nem ok nélkül) a sráchoz, fél az egésztől, és 7 évvel fiatalabb a lány.A költözés előtt megkérdezte a srác, hogy mit akarok és a volt barátommal tényleg vége, vagy még van esély a békülésre. Én mondtam, hogy tényleg vége. Arra nem tudtam választ adni, hogy mit akarok, vagy ez most mi ami kettőnk között van.Mikor elmondta, hogy költözik, annyit mondott, hogy nem kapott választ. Úgy érzem nem nekem kellett volna döntenem, nem én voltam kapcsolatban.Nem tudom mit várt.Ő találkozni akar ugyanúgy és 2 utcányira fogunk lakni egymástól.Sajnálom a lányt, és nem tudom mit csináljak.A pasi nővérével és a párjával mi nagyon jóban vagyunk. A csajt nem igazán szeretik, az igen nem-nél többet az egy év alatt nem beszélgettek. Egyáltalán nem támogatják az összeköltözést. Most, hogy költözik, rájöttem, hogy mennyire fontos nekem, és nem karom "elveszíteni". Szerintetek?????
2011. aug. 23. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Állj oda a srác elé és mondd meg neki, ami leírtál az uccsó mondatban.

Nektek együtt kell lennetek. Te vonzódsz hozzá ő vonzódik hozzád, a családja bír téged, hol itt a probléma? A jelenlegi nőjével úgysem lenne együtt sokáig, ha már ennyiszer megcsalta...

Csak arra figyelj, hogy ne csaljon meg téged is...

2011. aug. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Gratulálok a kis kapcsolatotokhoz, csodálom hogy meg tudsz állni a srác barátnője előtt és bele tudsz nézni a szemébe azok után amit a sráccal csináltok. Nekem nem lenne hozzá gyomrom.


De ha szakít a lánnyal (aminek drukkolok, szerencsétlen csak profitálna a dologból) és összejöttök, remélem téged is meg fog csalni a hátad mögött, csak hogy megtudd milyen az.

2011. aug. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem az első válaszoló már leírta, hogy mi a teendő...

A másodikat pedig nem értem, 2 emberen múlik, a srác is hibás, sőt, főleg ő...

2011. aug. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A csávó elég biztonsági játékos, nemigazán érett a gondolkodása... Téged akar, de ha te nem vagy biztos, akkor jó neki a jelenlegi nője is??? Remélem, két szék közül a pad alá esik. Ilyen ember nemhogy arra nincs kész, h összeköltözzön valakivel, de arra se, h komolyabb kapcsolata, barátnője legyen.

21L

2011. aug. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ja, azt kihagytam, h én tuti nem terveznék vele... Ha a mostani nőjét meg tudta csalni, téged is meg tud.

21L

2011. aug. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha bízol benne és szerinted van esélye a dolognak,állj oda elé és mondd el,hogy mit érzel.Én azonban a helyedben nem kezdenék egy ilyen sráccal...egyszerűen képtelen lennék megbízni benne.


21/L

2011. aug. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
18:39-es hozzászóló: igazad van, két emberen múlik. Remélem a srác is észhez tér előbb-utóbb.
2011. aug. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
most nem a pasiról hanem rólad van szó, hogy te mit akarsz. Akarsz egy ilyen férfit vagy keresel jobbat? Ha akarod mond meg neki ha nem akkor meg hagyd őket találsz jobbat is. Neked kell eldöntened a pasinak igaza volt mikor megkérdezte akkor már meg kellett volna hoznod a döntést.
2011. aug. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!