Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogyan jelentitek be otthon a...

Hogyan jelentitek be otthon a szüleiteknek, ha összejöttök valakivel?

Figyelt kérdés
Most léptem bele életem első párkapcsolatába, és természetesen semmi aggodalom sincs bennem, de mégsem tudom, miként közöljem a szüleimmel h van barátnőm.
2011. jún. 20. 23:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt kicsit túlspilázod :)

Nem házasodni fogsz, hogy be kelljen jelenteni... Szimplán elég ha, egyszer megemlíted nekik, hogy van egy lány, akivel nem olyan rég óta jártok... Ennyi.

23/N

2011. jún. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
hát a srácoknak könnyebb, mint a lányoknak...csak egyszerűen mond el, hogy tetszik egy lány, és hogy szeretnél vele járni. ennyi.
2011. jún. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
vidd haza,csak rájönnek mirőlvan szó
2011. jún. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
én mindig hallgatok aztán meglátszik rajtam vagy mi..rákérdeznek és már le se tudnám tagadni,hogy van valakim.
2011. jún. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
hazamész a csajjal és mondod hogy sziasztok ő a barátnőm és bemutatod szépen :)
2011. jún. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Régebben úgy oldottam meg, hogy egyre többször emlegettem a párom nevét...

azóta is azt emlegetem, már 4 éve:D kb az első 2-3 hónap után tiszta volt nekik a dolog, pedig nem is mondtam "semmit"...


21-L

2011. jún. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én jóban vagyok a szüleimmel, szóval általában már azt is tudják, ha kialakulóban van valami, így nem éri őket váratlanul, ha összejövünk. De szerintem elég lenne annyi, hogy most van egy lány, akivel együtt vagy, és esetleg később, ha már komoly, szeretnéd bemutatni, mesélsz róla valamit, és ennyi. Szerintem ez elég szülő-függő dolog (mennyire kíváncsiak, stb).
2011. jún. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
hát, mivel sokáig nem volt "bejelenthető" kapcsolatom, csak ilyen járogatások, nem volt gond, ezekről nem meséltem. most meg már nem lakom otthon, így meg szokták kérdezni, hogy na és, valami udvarló?:) így mondtam el a mostani barátomat:)
2011. jún. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Semmi különös bejelentés, észreveszi úgyis, hogy vigyorgok :D - és el szoktam mesélni, Anyukám meg szkeptikusan reagál. Amikor a mostani barátommal jöttem össze, még hajnalban ahogy kicsit "jó hangulatban" hazaértem (megj. nem tizenéves vagyok), elmeséltem, mert kijött. Nem gondolta, hogy lesz ebből valami (általában nem tetszenek neki a választásaim) de 1,5 éve együtt vagyunk :)
2011. jún. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

-Elmegyek randizni, apa.

-Oké.

(hazaérkezés)

Apa:-Na, milyen volt?

Én: -Meglátjuk.

(több randi után)

Apa: - Na összejöttök a fiúval?

Én:- Aham, úgy néz ki.

2011. jún. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!