Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki az ha valakinek 20...

Ciki az ha valakinek 20 felett nincs saját szobája?

Figyelt kérdés
Lányok, fiúk titeket ez mennyiben zavar ha a párotoknak nincs saját szobája?
2011. aug. 24. 01:50
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
82%

Nem ciki csak problémás lehet. Pl én nem hozhatnám haza a pasimat. Anyuéknak ez sztem nem férne bele, soha nem is próbálkoztam ilyennel előállni, mert tuti hogy óriási botrány lett volna belőle. Namost ha én nem hozhatom haza őt, neki meg van szobatársa az úgy eléggé lecsökkent a lehetőségeinket arra hogy kettesben legyünk anélkül hogy megzavarnának.

20/L

2011. aug. 24. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Együtt érzek, én is hasonló cipőben járok. :S
2011. aug. 24. 02:02
 3/33 anonim ***** válasza:
44%

nem is tudom elképzelni ezt, nekem mindig volt saját szobám, rossz lehet :S

nemis csak a szex miatt, amúgy is..

2011. aug. 24. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
hát igen, épp ezaz.. barátnőmmel nem tudunk úgy kettesben lenni, hogy ne zavarna meg valaki .. ahogy írta az első válaszoló is. De ha lesznek gyerekeim és lesz rá módom azon leszek hogy nekik legyen külön szobájuk!!! :)
2011. aug. 24. 02:08
 5/33 anonim ***** válasza:
38%

tanulsz?dolgozol?mit csinálsz?

arra nem gondoltál h elköltözz?ez szerintem egyáltalán nem "normális" dolog.kell hogy legyen egy privát szférád,én tuti megőrülnék......

2011. aug. 24. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
25%

Nekem gyerekkorom óta van saját szobám. Borzalmas lehet ha valakinek nincs egy kuckója, ahol egyedül lehet.

Cikinek nem ciki, de meglehetősen furcsa. Így semmit nem lehet csinálni, és most nem kizárólag a szerelmeddel való együttlétre gondolok.


22/L

2011. aug. 24. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
még tanulok, jövő májusban végzek. utána szeretnék elmenni melozni, mondjuk van itthon egy helység amit át lehetne alakítani szobává .. de az is pénz.. arra gondoltam még hogy összegyűjteni majd rá és megcsinálni magamnak.. mert elköltözésre még nem gondoltam a közeljövőben. Mondjuk így még egy kicsit elviselhetőbb, hogy öcsémmel vagyok .. az rosszabb lenne ha pl egy lánytestvérrel lennék..
2011. aug. 24. 02:32
 8/33 anonim ***** válasza:
52%

Nekem van saját szobám, de anya mindig benyomul. Múltkor pl. a pasimmal csókolóztam és egyszer csak berontott, hogy ő most mosni akar és kéri a szennyesemet XP

Aztán mikor őt nem engedem be, de apát igen, akkor még ő van kiakadva... :(

2011. aug. 24. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
39%

Ciki maximum a szülőkre nézve, hogy ennyire sikeredett...

Amúgy inkább csak kényelmetlen.

2011. aug. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
50%

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 07:00


Ugyan honnan tudod, mi az oka, hogy a szüleinek nem sikerült kacsalábon forgó palotát szerezni ????

Nem mindenkinek potyog ám az ölébe az ilyesmi, tényleg tök ciki.


Egyébként meg tényleg nem kellemes, hogy nincs hová visszavonulni, én hasonló okok miatt nagyon hamar önállósítottam magam.

2011. aug. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!