Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, ha valakinek...

Szerintetek gáz, ha valakinek nincs manapság saját szobája?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk szegények, egy másik házat építünk már 5 éve, és egy háromszobás kis házikóban élünk négyen. Ráadásul nem is csak öcsémmel osztom meg a szobámat, hanem félig-meddig anyummal és apummal is, ugyanis rengeteg motyónk van és polcok vannak mindenütt. Engemeléggé zavar, és cikinek érzem, amikor (új) osztálytársaim arról beszéletnek, hogy hogy néz ki a szobájuk stb.
2011. aug. 30. 13:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem gáz. De mindegy, mit írok, ha te annak érzed.

Mikor költöztök át az új házba? Ha netán szóba kerülne, hogy a te szobád milyen, simán mondhatod, hogy egyelőre nincs külön szobád, mert most épül az új ház, ami nagyobb és ahol lesz.

2011. aug. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szerintem nem gáz :)
2011. aug. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
71%
Ez kérlek ugyan olyan, mint a kopaszodás. Nem ciki, csak kellemetlen.
2011. aug. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

33 éves leszek idén, 16 éves koromig laktunk Anyuval egy 1 szobás lakásban. Hát, akkor volt gáz nagyon, mikor általánosban olyan házit kaptunk, hogy le kellett rajzolni a szobánkat, méretekkel, bútorokkal együtt... Kitaláltam egy szobát magamnak, de mikor felolvastam a házimat, egyik "kedves" osztálytársam beszólt, hogy "neked nincs is saját szobád!". Na, az nagyon rosszul esett!

Amúgy meg 8. után koleszos lettem, így csak hétvégén voltam otthon, aztán mire lett komoly pasim, már volt saját szobám.

2011. aug. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi, igazatok van. Különösen én sdem érem cikinek, csaknéha rosszul esik és nem tudok mit mondani. Amúgy meg amikor pl egy nyelvvizsgára tételt tanulok, egy általam tervezett házat mutatok be én is :D
2011. aug. 30. 14:40
 6/9 anonim ***** válasza:

bizony, nem ciki, csak kellemetlen.


egy bizonyos kor felett meg állítólag nem is egészséges ha fiú-lány tesó együtt lakik.


nekem mindig volt saját szobám, egyke vagyok, így nem is volt bonyolult megoldani :) ha gyerekem lesz, akkor neki is lesz saját szobája. jó néha kicsit elvonulni, egyedül lenni.

2011. aug. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi :) Amúgy mit jelent az a "bizonyos kor felett"? Én 15/L vagyok :))
2011. aug. 30. 17:00
 8/9 anonim ***** válasza:
háát. mondjuk onnantól, h valamelyikőtöknek lesz barátja/barátnője.
2011. aug. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát jah.
2011. aug. 30. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!