Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez még normális? Mi a vélemény...

Ez még normális? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
A kislányom néha olyanokat mond ,hogy "apu lesz a férjem"
2011. aug. 24. 11:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igen. bár attól függ, hány éves. Öcsém is mondogatta 5-6 éves korában, hogy anyut feleségül veszi. Ez csak a szeretetet jelenti.
2011. aug. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
ötéves
2011. aug. 24. 11:57
 3/22 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon sok kislany mondja ezt, vagy pedig azt, hogy ugyanolyan ferjet szeretne...
2011. aug. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
normális,kb ahogy iskolába kerül, "kinövi". egy védőnő:)
2011. aug. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%
Ebben a korban teljesen normális egészen 6-7 éves korig. Ilyenkor az is gyakran előfordul, hogy féltékeny a másik szülőre, mikor ő megcsókolja a gyerek által bálványozott felet. Még az is előszokott fordulni, hogy a gyermek szájon akarja puszilni, vagy kézen fogva megy vele. Ezzel nincsen semmi probléma, kinövi. Védőnő+2 gyerekes anyuka
2011. aug. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
67%

Én régen az unokatesómhoz akartam hozzámenni. Nem jelentett semmit, csak annyit, hogy szeretem, mint egy rokont, egy nagyon jó barátot, szinte mint egy testvért.

Szerintem sokan vannak ezzel így. Örülj neki, hogy nem téged akar férjednek!

2011. aug. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
77%
Normalis. Egy kis gyerek ugy latja, apu az anyu ferje, akkor az ove is lehet. Balvanyozza, szereti apjat, igy mutatja ki. Kesobb el lehet magyarazni, hogy miert nem lehet apu a ferje.
2011. aug. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
77%

ez aranyos :)

szerintem normális

mint ahogy az is hogy én kicsikoromban az unokatesómba voltam "szerelmes" xD

13l

2011. aug. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is teljesen normális, sőt, mondhatni gyakori.


Ki mást akarna férjéül, mint a világon a legszeretnivalóbb férfit?... ha neki ez az apja, az jó dolog. :)

2011. aug. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Azthiszem köztudott tény hogy a kisfiúk először az anyjukba,a kislányok először az apjukba lesznek szerelmesek:D és igen,majd kinövi. elég gyorsan,egyszer csak azt mondja majd magában "dehogy apukám lesz a férjem" :D

remélem segíthettem

2011. aug. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!