Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Táv. Kapcs. Van szó,200km áll...

Táv. Kapcs. Van szó,200km áll közénk, ez nem csak ilyen tini szerelem megmondom a korom páran biztos erre gondoltok én 17 ő 20 az anyukám nem engedi hogy vele legyek, azt se engedi hogy bemutassam, nagyon szigorú Ti mit tennétek az én helyembe?

Figyelt kérdés
Szerelem...
2011. aug. 24. 15:13
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
51%
Még most szerelem..Majd elmúlik!
2011. aug. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Nem erre voltam kiváncsi....lehet neked nem jött össze nem itt kell kiélned magad

köszi

2011. aug. 24. 15:19
 3/31 anonim ***** válasza:
84%
addig nincs sok esélye amíg nem laktok egy városban(vagy együtt) de 1év múlva már felnőtt leszel, ha továbbtanulsz menj abba a városba ahol ő lakik. így lehet esetleg esélye, ha azt az egy évet kibírjátok.
2011. aug. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Gondoltunk erre, köszi a választ
2011. aug. 24. 15:21
 5/31 anonim válasza:
80%
Dehogy múlik el! A fenét! 16 éves vagyok, a barátom is annyi. Másfél éve élünk távkapcsolatban.(230 km) Egyre jobban szeretjük egymást,bízunk is egymásban. Semmi gond nem adódott még eddig. Megkockáztattuk ezt, és sikerült. Én szurkolok Nektek! Mondd el édesanyádnak,hogy Te nagyon szereted ezt a fiút és sokat jelent neked. És örülnél ha megismerhetné őt. Valami hasonlót mondj:) Hajrá!
2011. aug. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2011. aug. 24. 15:26
 7/31 anonim ***** válasza:
76%
2. válaszoló vagyok. és milyen gyakran tudtok találkozni? mert oké hogy szerelmesek vagytok de hidd el nagyon nehéz a távolság miatt, persze csak rajtatok múlik. én sajnos jártam úgy (nem is tini fejjel én 26 akkori párom 24) hogy távkapcsolatban éltem, őrült nagy szerelmem volt de 6 hónap után egyszerűen nem működött a dolog, frusztráltak voltunk a távolság miatt, pedig mi minden héten 2-3 napot együtt voltunk. igaz az én esetemben a párom nagyon éretlen volt, inkább buli buli hátán mintsem olyan aki le akar telepedni. remélem ti szerencsésebbek lesztek.
2011. aug. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
90%

Én hagynám a fenébe. Amúgy meg 16 évesen én is úgy gondoltam, hogy a szerelem sose múlik el. De hidd el.. elmúlik! Majd ha 25-30 éves leszel, meglátod te is.

Egy pasi miatt ne add fel az életedet, az otthonodat, egyik sem ér annyit, pláne nem ennyi idősen. Anyukád biztos nem okkal félt ettől.

2011. aug. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Nálunk ilyen nincs xd hát ahogy összejön a dolog egy hónapba 2x biztos
2011. aug. 24. 15:29
 10/31 A kérdező kommentje:
:D ne röhögtess tudod neked nem kellet volna ilyet hozzá szólni nem :D gondolkodj már el kicsit :)
2011. aug. 24. 15:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!