Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Oszinten! Titeket nem idegesit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oszinten! Titeket nem idegesit, hogy a sok 15-16 tini ossza itt a velemenyet, kozbe meg ibolyajuk sincs mi a szerelem?

Figyelt kérdés
2011. febr. 11. 20:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A vélemény nem zavar. A hülye ember igen. De ez a fórum arra van, hogy a hülyéken segíteni kell vagy kioktatni őket, esetleg beszélni és viceelődni.
2011. febr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten idegesítően hat az idegrendszeremre.
2011. febr. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Csak akkor,ha bölcsebbnek hiszi magát az idősebbeknél, ha hülye és elmagyarázol neki valamit nem hiszi el, és háborog, vagy ha dicsekszik vele, mekkora ribi és primitív. Egyébként teljesen normális, hogy szerelmes, vagyis az tini szerelem, de az is nagyon jó,és erős tud lenni...persze nem olyan,mint felnőtt korban,de erre szerintem mindenki maga jön rá,ha eljön az ideje.
2011. febr. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Sztem nem a kor számít, hanem ahogy gondolkodik vagy amit mond. Mert ennyi erővel engem az is idegesít, pl ma is hogy egy hapsi azzal próbálta alátámasztani az igazát, hogy ő már 84 éves és többet tud mint én 20 évesen...


Szóval a fiatal nem a beképzelt bunkó szinonimája remélem... ha értelmes akkor sztem semmi baj.

De a bunkó, okosabbnak hiszem magam, mert én már nagyfiú vagyok 15 évesen az is idegesítő tud lenni elismerem.

2011. febr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát, én is sokkal szívesebben olvasnám olyanok véleményét, akik tényleg értenek is hozzá,ez meg a korukból adódóan lehetetlen.
2011. febr. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
korod?
2011. febr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Engem is csak akkor idegesít ha egy 14 vagy 17 év körüli okosabbnak vagy tapasztaltabbnak hiszi magát a nála jóval idősebbeknél és ezen felül még vitába is szál!
2011. febr. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
akár még lehet is benne valamennyi igazság, esetleg egy jó ötlet. ha csak 1%-a is jó, már megérte. ez egy ilyen oldal, írnak ide mindenféle emberek ismeretlenül, talán ez benne a lényeg.
2011. febr. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nem "ossza", hanem osztja.


amúgy meg nem kell odafigyelni a sok kis hülye okoskodására. csak az eszüket játszák, főleg egymás előtt, mert ettől nagyobbnak gondolják magukat.

2011. febr. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva engem azért idegesít, mert teljesen más problémákkal küszködnek, mint a korombeliek. Én 29 éves nő vagyok és azért pásztázom a kérdéseket az oldalon, hogy hasonló problémával rendelkező emberek tanácsait kérjem, de sajnos az a tapasztalatom, hogy a nagy többség tini. Elég vicces azt olvasni, hogy valaki azon aggódik, vajon jól áll-e rajta a szoknya vagy hogy tetszik-e az általa kiszemelt fiúnak az iskolában. Persze én is voltam tini hasonló problémákkal, de ma este pl. kifejezetten örülnék neki, ha beszélhetnék valakivel, aki komoly kapcsolatokon van túl és tapasztalt.
2011. febr. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!