Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Táv. Kapcs. Van szó,200km áll...

Táv. Kapcs. Van szó,200km áll közénk, ez nem csak ilyen tini szerelem megmondom a korom páran biztos erre gondoltok én 17 ő 20 az anyukám nem engedi hogy vele legyek, azt se engedi hogy bemutassam, nagyon szigorú Ti mit tennétek az én helyembe?

Figyelt kérdés
Szerelem...
2011. aug. 24. 15:13
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Találkoztunk már :D miről beszéltek :D most lesz 6 hónapja hogy együtt vagyunk
2011. aug. 24. 15:58
 22/31 anonim ***** válasza:

15:28 nak!

Attól hogy 45 éves vagy neked is éppúgy meg kell adnod a tiszteletet,még egy 17 évesnek is,és nem értem hogy miért kislányozod le.Ja hogy a te45 évedhez képest?Mert hogy te kérkedsz vele,én nem tenném.Ez a majdnem felnőtt kislány bizalommal fordul a kérdésével felénk és erre jössz te és szétrombolod az álmait.Hogy jössz te ehez?Én 34 éves vagyok,távkapcsolattal kezdtük,én 17 voltam,ma is boldog házasok vagyunk,12 éves nagylányom van.Már bocs,de ez elég példa volt?Az a véleményem hogy te egy megkeseredett nő vagy és hogy miért azon kéne gondolkodnod nem pedig ráverni a negatívumaidat másokra.

2011. aug. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Hogyan lennék szerintetek szerelmes ha nem találkoztunk volna :D na azért köszi a válaszokat :) voltak jók :) több választ nem szeretnék bocsi :) írhattok de már nem lépek föl :)
2011. aug. 24. 16:00
 24/31 A kérdező kommentje:
Köszi az utolsó választ :) kedves vagy :) rem. a mienk is ilyen lesz majd :)
2011. aug. 24. 16:01
 25/31 anonim ***** válasza:

"Hogyan lennék szerintetek szerelmes ha nem találkoztunk volna :D"


Hát figyelj, a mi kapcsolatunk a párommal a neten indult, és anélkül lettünk szerelmesek, hogy találkoztunk volna. A találkozás után meg pláne azok voltunk. Lehet hogy hihetetlen, de én tudom, hogy nem lehetetlen.

2011. aug. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Mi is ott, nem azt mondom hogy nem lehet ott szerelembe esni hiszen megvolt :) de kell hogy lásd a másikat :)
2011. aug. 24. 16:08
 27/31 anonim ***** válasza:
Persze hogy kell, ez természetes. :)
2011. aug. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Nekünk 25/25 évesen 200km távon de hétvégi talikkal nem működött a távkapcs. Apró félreértés, rossz kommunikáció, idegeskedés, szakítás email-en, szörnyű volt, soha többé.


De ha úgy érzed, hogy a tiétek másmilyen és jól megvagytok nem látok okot arra, hogy miért ne fojtassátok. Hiszen ő is kaphat hozzád közel munkát, te is kerülhetsz oda akár suliba is, vagy közelebb és máris lehet rendes kapcsolat.


Addig meg jól kiismeritek egymást, megnézitek milyen erős a hitetek a másikban.

2011. aug. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
Csak egy kérdés:mi az hogy anyu nem engedi hogy bemutasd?Nem a te dolgod őt bemutatni hanem a srác menjen el hozzátok és mutatkozzon be hogy én vagyok X.Y.És azt sem értem miért te mész mindig hozzá?Már bocsi de normális vagy?Ő az idősebb meg ő a "férfi" a kapcsolatban az ő dolga téged látogatni és nem fordítva.
2011. aug. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy meg fog maradni a szerelem és kibírja a távolságot és az éveket, de ezt nem tudhatod. Aláírom, hogy kamasz vagy, nem akarsz azzal egyetérteni ami számodra nem megfelelő válasz, de megfontolhatnád azokat amiket a tapasztaltabbak írnak.

Lehet, hogy még most dúl a szerelem, lehet, hogy fog, de az is lehet, hogy 1-2-3 év múlva el fog múlni. Én is távkapcsolatban vagyok 2 éve, szintúgy 17 éves vagyok de már most veszem észre, hogy már nem olyan mint régen. Volt számtalan veszekedésünk, megbeszéltük, de a párom már nem olyan szerelmes belém mint az elején. Én még mindig ugyanúgy szeretem, és valószínűleg ezzel a túlzott szeretésemmel távolítottam őt el magamtól, de hát ez van.

Sosem tudhatod, hogy mikor nem lesz elég a párodnak az a pár találka és keres magának mást helyben aki nagyon szereti őt és minden nap vele lehet. Sőt az is lehet, hogy ahogy telik az idő Neked nem lesz elég az amit nyújt.

Semmiben sem lehetsz biztos ezzel remélem egyetértesz.. Azt tudod már, hogy mi lesz 10 év múlva?Hol fogsz lakni?Mi lesz a munkád?Kik lesznek a barátaid és a párod?Na látod, hogy nem..Így azt sem tudhatod meddig leszel a mostani barátoddal.

Nem muszáj senkivel sem egyetértened és tényleg szép dolog az amikor azt mondod, hogy ő az igazi és mindig együtt lesztek, de nem tudhatod mit hoz a jövő. Hiába reménykedsz és kapaszkodsz valamibe makacsul, hogy már pedig úgy lesz, majd felébredsz és kinövöd aztán kiderül, hogy mi lesz :)

2011. aug. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!