Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom elfelejteni. Nem...

Nem tudom elfelejteni. Nem megy. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akit személyesen ismerek és nem is egyszer beszéltünk már. Ez eddig jó is lenne csak a pasi úgy 18 évvel idősebb tőlem én meg csak 14 vagyok. Neki családja van. Most mondom (mielőtt valaki félreértené) "nem akarok tőle semmit"! Már csak a kora miatt se lehetne semmi. Egyszer már kérdeztem róla amúgy és ott is írták, hogy felejtsem el. Volt egy időszak amikor tényleg alig gondoltam rá és mondtam, hogy milyen hülye vagyok meg ilyenek de aztán megint elkezdődött. Állandóan rá gondolok. Már nagyon régen találkoztam vele...valamikor télen, de úgy gondolom, hogy talán jobb is mert ha találkoznék vele akkor tuti meglennék bolondulva megint. De azért látni jó lenne. Ő egy másik helyen lakik és amikor valamiért arra megyünk akkor mindig nézem, hogy hátha látom valahol. Én ezt nem akarom. El akarom felejteni de valamiről mindig eszembe jut. Így is a múltkor azt hittem hogy sikerül... Most mit csináljak?

Előre is köszönöm a NORMÁLIS válaszokat!

14/L


2011. aug. 24. 15:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Őszitnén? Majd kinövöd, kis szerelem ez még, nagyon jól tudod, hogy ebből így semmi nem lehet. Az idő majd igazol.
2011. aug. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
10%
Milyen a kapcsolatod az édesapáddal?
2011. aug. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nincs igazán bevált módszer. Egyszer csak észreveszed, hogy elmúlt. Foglald le magad, sportolj, legyen valami hobbid, vegyél egy kiskutyát, bármi, ami leköt. Aztán majd beleszeretsz egy hozzádillő fiúba és eszedbe se jut majd ez az ember.
2011. aug. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Első érzelmek az ellenkező nem iránt, persze egy elérhetetlen iránt, mert egy elérhető talán viszonozná is, sőt lehet egyebet is akarna. Nem vagy még elég érett egy megélhető kapcsolathoz. Ne bánkódj, eljön majd a te időd, és az igazi viszonzott szerelmet egy korban is hozzád illő fiúval fogod megélni.
2011. aug. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Semmit. Álmodozz néha róla, ha jól esik, de élj a valóságban. Kösd le magad: barátnőzz, sportolj és vedd észre a korodbeli fiúkat.
2011. aug. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Most őszintén, szereted a pedofilokat?
2011. aug. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Te milyen pedofilról beszélsz? Semmi közünk egymáshoz, csak ismerősök vagy talán haverok vagyunk.
2011. aug. 29. 18:59
 8/13 anonim ***** válasza:
45%

32 éves a pasi te meg 14 milyen normális válaszokat vársz?


Elég perverz dolog...

A kérdésre válaszolva szerintem gyorsan felejtsd el.

2011. aug. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
És nem hiszem, hogy egy érett férfi veled haverkodik
2011. aug. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Neked tizenévesen nem voltak idősebb ismerőseid? Ő inkább a család barátja és mi is elég jól kijövünk (nem kell félreérteni...)
2011. aug. 29. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!