Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem tudom elfelejteni pedig már 2 éve volt, és egyszerűen nem megy. :' (

Figyelt kérdés

2 éve nyáron voltam egy kutyás táborban ahol egy esti buliban összeismerkedtem egy sráccal. a bnőm mondta h ne is próbáljak összejönni a sráccal, mivel a srác egy óriási nőcsábász... a tábor győrben volt én meg pesten lakok. persze én teljesen beleszerettem a srácba, és én mint egy naiv kislány elhittem h ő is szeret. a tábor első estéjén átjött a sátramba ( sátorban aludtunk, és én egyedül aludtam egy sátorban ). Egész este ott voolt. Csak amikor az apja hajnali 5kor elkezdte üvölteni a nevét akkor ment el... Nagyon szerettem a helyzetet. a tábor 2 hetes volt. 2 hétig egyfolytában együtt voltunk, kivétel amikor fürödtem vagy fogatmostam vagy kajáltam. Így utólag mondták a bnőim h amikor nem velem volt akk is csajozott. Amikor eljöttem a tábórból annyira szomorú voltam. mintha összedőlt volna az én kis világom. annyira még életemben nem szenvedtem.és egy idő után már nem sírtam minden este, de nem múlik el nap h ne gondolnék rá. és sajnos tudom h ő soha nem gondol rám. egy éve már volt pesten, és felsem hívott megsem kérdezte h akarok-e vele talizni...

kérlek segítsetek. h tudnám elfelejteni???????


2011. ápr. 15. 17:24
 1/4 A kérdező kommentje:
18/L vok
2011. ápr. 15. 17:25
 2/4 A kérdező kommentje:

csak még annyi h ő volt az első szerelmem

:S

2011. ápr. 15. 17:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy új kapcsolattal el tudod felejteni /legalább is egy emlék marad/? Sürgősen pasizz be. Mert feleslegesen, reménytelenül emészted magadat.
2011. ápr. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az új pasi nem vált be sajnos... megpróbáltam és az lett a vége h amikor csókolóztunk akkor is a győri fiúra gondoltam. kb 3 hónapja szakítottunk és úgy h mind a kettőnknek fájt, mivel én nem akartam megbántani, ő pedig teljesen belémszeretett. úgyhogy mégegy ember akit megbántottam :/
2011. ápr. 15. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!