Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszeretem egy 44-éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszeretem egy 44-éves pasiba mit tegyek? Én még csak 21-éves vagyok próbáltam elfelejteni de nem megy 3éves szeretem és ö volt nekem az első az ágyban is. Mit tegyek hogy végre elfejtsem? De hülye válaszoktól kíméljetek

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 12:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
És hülye kérdésektől ki kímél meg?
2011. júl. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Legalább családos?
2011. júl. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igen van egy élettársa
2011. júl. 21. 12:57
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Pedig csak hülye választ kaphatsz, mert csak most kérdezel, amikor 3 éve már a szerelem, szex is volt. Két felnött ember egymásba gabalyodott. Mi az, hogy te CSAK 21 éves vagy. Akkor is tudtad a korkülönbséget amikor beleszerettél, lefeküdtél vele. Tényleg érthetetlen a kérdésed.
2011. júl. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Felnőtt ember vagy. Nem értem mi a kérdésed, ez egy sima szerelmi háromszög.

Szeret ő annyira téged, hogy elhagyja érted az élettársát? Ha nem, akkor állj tovább emelt fővel, ha igen, akkor pedig légy boldog vele.

2011. júl. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nekem az volt a kérdésem hogy hogyan fejtsem el???Már 3-éves szenvedek miatta és most volt elég
2011. júl. 21. 13:03
 7/17 anonim ***** válasza:

Csak egy élettársa van? Gyerekek nincsenek? Az élettársával azután jött össze hogy ti lefeküdtetek vagy már elötte is együtt voltak?

Végülis mindez lényegtelen mert ha ő is szeretne téged akkor az élettársát ott hagyta volna miattad vagy össze se jött volna vele. Esetleg te mondtad neki hogy nem akarsz tőle semmit mert túlkoros hozzád?

Az a baj hogy vele feküdtél le először és így sokkal nehezebb lesz elfelejtened. Persze teljesen elfelejteni soha sem tudod majd,de kiszerethetsz belőle. Ne találkozz vele,szüntess meg vele minden féle kapcsolatot,töröld/tiltsd az interneten,tiltsd le a számát hogy ne tudjon felhívni se.

Ha nem beszéltek és nem találkoztok akkor könnyebb lesz. Először persze nagyon nehéz de majd idővel enyhül. Kezdeten ne ismerkedj férfiakkal,mert másokban is őt fogod keresni és amikor rájössz hogy nincs még egy olyan férfi mint ő akkor még jobban hiányozni fog. Foglald le magad,járj el szórakozni,moziba,olvass,nézz filmet,legyél sokat ismerősökkel.

2011. júl. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ne felejtsd el! Én ezt mondom:)
2011. júl. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

13:04-es

Köszönöm de már ezeket próbáltam de nem ment nem tudom elkerülni mert a buszon általában összetalálkozok vele nincs gyereke és ö eltud vajon felejteni engem úgy hogy önekem vette el a szüzességem szerinted?

2011. júl. 21. 13:09
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Jó volt neki egy szűz pinát meghúzni, ennyi. Ki dobna el magától egy szűz pinát amikor simán esélye van meghúzni?:) Így jártál. Te párkapcsolat téren nem rúgsz labdába nála!
2011. júl. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!