Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt, vagy esetleg van (nak)...

Volt, vagy esetleg van (nak) olyan színész (ek), aki (k) megdobogtatták a szívedet?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék, hogy nektek volt -e a tinikorotokban, vagy esetleg még most is van -e olyan híres ember, akiről úgy gondoljátok, hogy „hm, igen, ő egy jó pasi”? Esetleg a fiatalkorotok bálványa volt? Vagy találkoztatok is vele? Szívesen beszélgetnék ilyen dolgokról mással is. Csak őszintén! ;)
2011. okt. 29. 19:51
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
74%
Sok jó pasi színész van, meg persze ne feledjük, hogy a forgatás során direkt úgy állítják be őket, hogy még dögösebbek legyenek. Ezt úgy értem, hogy lehet, hogy a közértben ha melletted állna a pultnál a jól kiválasztott szerelés meg smink nélkül, kicsit fáradtan, magyarosan elcsigázottan, akkor nem tűnne fel még egy brad pitt jópasisága sem. Ezért én inkább a kisugárzás alapján osztályozom őket. Ilyen alapon nekem nyerő pl Richard Gere. Persze már elgondolkodtam azon, milyen lenne ha ide született volna pl esztergályosnak.
2011. okt. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Ez valóban így van, ahogy leírtad, teljesen egyetértek veled. :) Én már találkoztam ilyennel is és olyannal is, aki például szemtől-szemben sokkal jobban nézett ki, mint a filmekben (magasabb volt), de olyannal is, aki mellett simán elmentem volna az utcán (és el is mentem, csak anyukám észrevette és rám szólt, hogy „nézd csak, ez XY színész!”).
2011. okt. 29. 20:14
 3/38 anonim ***** válasza:
74%
De volt ám, a Sandokan! Akárhány részt megnéztem volna belőle. Aztán szépen rájöttem, hogy olyan gyönyörű a Marianne, hogy labdába sem rúghatok, meg különben is ő már felnőtt, én meg sosem leszek az. Valahol itt kezdődtek a problémák az önbizalmammal. :)
2011. okt. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Nagyon humoros vagy kedves második válaszoló, de én teljesen komolyan gondoltam a kérdést. Viszont ha már ilyen megható történetet írtál, akkor én is hasonlóval válaszolok: sok szerencsét Sandokan meghódításához! Biztosan sikerülni fog! :D
2011. okt. 29. 20:17
 5/38 anonim ***** válasza:
Bocsi, de tényleg így volt. Kabir Bedi a neve, ő volt az egyetlen elérhetetlen hapsi, akibe "szerelmes" voltam. Mondjuk gondolom nem egy korosztály vagyunk. :)
2011. okt. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
Johnny Depp egyértelműen. Csodás színész, nagyszerű karakter, nagyon jó pasi még így majdnem 50 évesen is. Richard Gere is ilyen a maga korosztályában. Magyarok közül Alföldi Róbert, aki megdobogtatja a szívemet, őt igazi művésznek tartom.
2011. okt. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
Seeley Booth a Dr Csontból (David Boreanaz). Képtelen vagyok betelni vele:)
2011. okt. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:

ma 20:20


Az Alföldi Róbertról lecsúsztál már régen, hacsak nem fiú vagy!

2011. okt. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
Johnny Depp-et nagyon jó pasinak találom, de az örök Michael Shanks marad, legalábbis nekem :)
2011. okt. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekként apám megnézette velem az összes Star Wars részt(azóta is imádom),azonnal belezúgtam Harrison Ford-ba.Azóta is nagyon kedvelem,mint színészt.Johnny Depp is nagyon jóképű és rettentően jól játszik.A mostani fiatal generáció közül nem nagyon tudnék igazán karakteres,jóképű színészt mondani,magyar filmeket meg nem igazán nézek.
2011. okt. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!