Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek van valami jelentősége?...

Ennek van valami jelentősége? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nem vagyok túl jóban az osztálytársaimmal. Most viszont egy sulis tábort szerveztünk és nem tudtam elmenni a megbeszélésre. Mások is voltak így és megkérték az egyik főszervező osztálytársamat hogy írja fel hogy mi lesz az ő feladatuk. én is megkértem rá. Utána kiderült hogy nekem nem írt fel és én Facebookon a suli csoportjában meg is írtam neki hogy mit gondolok. Ő azt hazudta hogy nem is szóltam neki és mindenki őt védte (de most nem ez a lényeg) Végül megírtam h akkor inkább nem megyek. Másnap felmentem Facebookra, és láttam hogy ez az osztálytársam több bejegyzésemet és új kép, ilyesmi...is like-olta még azt is amit 3 hete írtam, pedig egyébként nem szokta. Sőt, még azt a bejegyzést is amit egy külföldi ismerősöm írt nekem aki nem is tud magyarul és biztos hogy nem ismerik egymást. Ennek van jelentősége? Mert nem értem hogy változott meg ennyire. Eddig magasról le***rta hogy én mit írok ki Facebookon.
2011. aug. 24. 20:17
 1/6 A kérdező kommentje:
15/L vagyok
2011. aug. 24. 20:18
 2/6 anonim ***** válasza:
elfeledkeztek rólad és ennyi most pedig kicsit kellemetlenül érzi magát ezért lájkolta a kirakott hülyeségeidet
2011. aug. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szeretné ha húznád a level 80-as paladin kariját.
2011. aug. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy bűntudata van, vagy ezzel akar "kárpótolni".
2011. aug. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is ezekre gondoltam, azért kértem véleményeket. köszi a válaszokat!
2011. aug. 24. 20:33
 6/6 flowerfire válasza:
vagy csak egyszerűen örül, hogy nem mész, ezért spanol veled, hogy végre tettél valami jót is az életedben
2012. júl. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!