Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova költöznél legszívesebben?

Hova költöznél legszívesebben?

Figyelt kérdés

Magyarország melyik részébe,településére költöznél szívesen családostul,vagy akár egymagad?

Én Pest megyében lakom,közel Budapesthez,de szívesen költöznék Egerbe. :)


26/N


2011. aug. 25. 07:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Vissza bp-re:(
2011. aug. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én is Pest megyei vagyok. Magyarországon belül sehova máshova nem mennék. Innen könnyen elérhető távolságon belül van minden.


Ha érzelmi alapokat nézzük és külföld is szóba jöhet, akkor Görögország - Sarti. Egyszerűen imádom.

2011. aug. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Cserélünk? Én egri vagyok, szívesebben élnék Pesten:-)
2011. aug. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én debreceni vagyok és szivesen költöznék az ország másik végére mondjuk Szombathelyre....
2011. aug. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én helyileg nem költöznék el innen (Kistarcsa), mindössze a "családomtól" külön.
2011. aug. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én éltem Egerben, utána Pesten. Eger gyönyörű, de nincs benne annyi lehetőség (legalábbis számomra nem volt), mint Bp-en. Mivel én már nem Mo-on lakom és szeretnék ezen a helyen maradni örökre ezért nagyon nem gondolkodom, hova költöznék. Minden esetre nyaralót szívesen vennék Eger környékén.
2011. aug. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Miért akarnál cserélni,nem jó Egerben? :)
2011. aug. 25. 07:53
 8/15 anonim ***** válasza:
kecskeméti vagyok, egy időben szívesen laktam volna Pesten (több lehetőség, ahogy fenn is említették) de ma már inkább Sopron tetszik, szívesen lennék soproni
2011. aug. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Éltem már Miskolcon, Budapest több kerületében, Angliában, Dorogon..

Legszívesebben Ausztráliában vagy Amerikában laknék, ha a határokon belül kell maradnom, akkor jó Dorog, vagy talán visszamennék Bp-re.

20/L

2011. aug. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
én Bp-i vagyok, és szeretek is itt élni. Tuti, hogy amíg dolgozom, itt is maradnék munka miatt, viszont olyan kerületbe mennék, ahol vannak családi házak, peremkerület esetleg egy közeli település. halásztelek, szigethalom, ahonnan még be lehet járni, de a gyerek sem panelban nő fel. persze ehhez pénz is kéne, ami ugye nincs. most Zuglóban élek, nekem nagyon bejön, minden közel van. itt szívesen maradnék, csak nagyon drága
2011. aug. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!