Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak anyámmal?...

Mit csináljak anyámmal? Legszivesebben megölném magam vagy őt

Figyelt kérdés

Ma beugrott nálam egy lány barátom aki kolis és nagyon tetszik csak még nem mertem neki elmondani,de nagyon jó barátok vagyunk...szóval hogy kolis,megy ki a buszhoz és kísérjem ki(mindig kiszoktam csak akkor én odamegyek nem jön be nálunk)szóval köszöntünk(puszi+ölelés)és egy kicsit beszélgettünk,beszélgetett anyámmal is.Szóval elkezdtünk kifele menni,erre utánamjött apám hogy mennyek haza,azzal az ürüggyel hogy megyünk mamámék,de kiderült hogy csak anyám nem akarja hogy a lánnyal legyek mert "cigány"(hozzátenném hogy csak az apja az de a jófajtából,és a lány tényleg nem olyan mint egy cigány,okos és jószívű)és hogy én olyat a házhoz nem vihetek valamint látta hogy szinte előtte(anyám előtt)letámadtuk egymást(ezt annyiból leszűrte hogy megöleltük egymást mert kolis és keveset látjuk egymást)és nemértette meg hogy(még)csak barátok vagyunk.

Most nemtudom mitcsináljak meneküljek egy otthonról vagy legyek inkább öngyilkos,ezt nembirom ki

15/f


2011. okt. 9. 14:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Hülye vagy, más bajod nincs.
2011. okt. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
ilyenért öngyilkos??:D Ne hörögtess:D
2011. okt. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
48%
Ne ölj meg senkit, nyugodj le. És próbáld értelmesebben kifejteni, mi a baj, mert a leírásból nem világos. Anyukádnak az a baja, hogy a kiszemelt lány cigány? MAgyarázd el neki, hogy rendes, és nem zűrös családból jött.
2011. okt. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, értelek :( Nekem a legjobb barátnőm "cigány", igaz, ő csak annyira, hogy a nagypapája volt az... De ahogy mondtad, egyáltalán nem abból a "fajtából". Én sem találkozhatok vele, és már azt is meg akarták tiltani hogy msnen beszéljünk. Ez sajnos így van. :( De ne legyél öngyilkos, én is az akartam lenni, de hidd el, lesz olyan idő, amikor tényleg azzal barátkozol, akivel akarsz.

Fel a fejjel :)

14/L

2011. okt. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem pedig normálisak, nem égettek be, de a mai helyzetben ne csodálkozz ha nem akarják, hogy cigány barátnőd legyen. Remélem az én fiam nem akar majd ezért megölni.
2011. okt. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
61%
Jól teszik! A szépség a "cigány"-oknál 24-5-s kortól elmúlik.
2011. okt. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
a megoldás nem más, mint a kommunikáció
2011. okt. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
56%

először is: csillapodj

azután gondolj bele: azok a szülők, akik azt hiszik, hogy nekik kell kiválasztani a gyerekük barátait: semmit nem tudnak a barátságról, nevelésről.

Ha mindenbe beleszólnak: újabb nevelési hiba.

Te sem tudod őket valószínűleg megnevelni

Akkor nincs más: titokban tartod a barátságaidat, bontakozó szerelmeidet (aminél szebb nincs a világon!) - 18 éves korodig - és akkor megpróbálsz elköltözni, (esetleg kollégiumba jutni)

van egy svéd vers, elküldöm neked:


Ingrid Sjöstrand: A felnõttek furcsák néha


A felnõttek

furcsák néha.

Azt hiszik,

elég összeterelni

két "alkalmas korú" gyereket,

és a két gyerek

automatikusan jó haver lesz.


Szeretném összeterelni

papát

találomra egy "alkalmas korú"

bácsival

és megnézni, összehaverkodnak-e

- biztosan nem akarna

engem se többé összeterelni

Ulla-Gullával pédául.

Sokkal szívesebben játszom

Lill-Pärával,

pedig Lill-Pära kis tökmag,

de ugyanazt szereti

és ugyanazt utálja, mint én

- Ulla-Gullát például.

2011. okt. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
69%
irigyellek b.azd meg azzal a 14 éves lánnyal együtt, hogy ez a legnagyobb gondotok... ilyenért öngyilkosnak lenni pff :'D
2011. okt. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Elsőként: kérdezd meg anyádat, volt-e szerelmes 15 évesen?

Te nem tehetsz róla, hogy pont ő az, aki bejön, és nem múlik el parancsszóra és varázsütésre.

Gondolom, ő is belátja, hogy ez milyen, az sincs kizárva, hogy még őt is tiltották el a szülők valakitől.


Annyit meg tudsz ígérni, hogy nem viszed oda, máshol találkoztok, msn-en beszélgettek.

Vagy adnak egy esélyt, hogy megismerjék a csajt, és ha két hónap múlva még mindig ezen az állásponton vannak, és fel tudnak hozni BÁRMI MÁST a származásán kívül, akkor nem fogsz járni vele.


A titokban folytatott kapcsolatba lehet, hogy a csaj se fog belemenni, szerinted nem fogja sejteni, hogy miért...?

Ráadásul az őseid is tombolni fognak, ha megtudják.


Hiszti és indulatok helyett igyekezz velük beszélgetni.

Hass az érzelmeikre, kérdezd meg, milyen volt, mikor ők voltak először szerelmesek, milyen érzés volt, mennyire érdekelte őket, ki mit szól.

2011. okt. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!