Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Benne maradnátok egy olyan...

Benne maradnátok egy olyan kapcsolatban, ahol nem vagytok boldogok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 11:50
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
of course not. Hülye kérdés. Persze attól függ van-e gyerek, közös ház, stb. De huzamosabb ideig akkor sem.
2011. aug. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés nagyon le van egyszerűsítve.

Az legegyszerűbb és leglogikusabb válasz a NEM.

De itt vagyok pl. én is. Már legalább 1 éve boldogtalan vagyok. Az egyetlen boldogságom a kislányom. És mégis benne vagyok még a házasságban. Bár azt hiszem csak fél lábbal. :(

31/N

2011. aug. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha olyan dolog miatt vagy boldogtalan, amin lehetne változtatni, megpróbálnám helyre hozni. Addig maradnék, de nem hónapokig, hanem nagyon rövid ideig. Ha pedig, esély sincs rá, elmennék. Inkább élnék egyedül, mint vegetálódnék.
2011. aug. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nagy kérdés, milyen a kapcsolat. Mert ha rossz, és amiatt vagyok boldogtalan, akkor nem. De a boldogtalanságnak más oka is lehet. A pasi egyenrangú társ, nem szórakoztató központ. Senki nem tud boldoggá tenni, ha magad nem vagy az, és nem is feladata senkinek. Magadnak kell olyan életet kialakítani, amiben boldog tudsz lenni, pl. célok, munka, hobbi ÉS emellett a kapcsolat. De az élet sok apró részletből áll, nem csak a kapcsolatból. Nem tudom, érted-e, mit akarok mondani. A kapcsolat csak egy része az életnek.

A rossz kapcsolat tehet boldogtalanná, de egy jó kapcsolat még nem garancia a boldogságra. Szerintem.

2011. aug. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Benne maradnék, mert átmeneti állapot a boldogtalanság, éppen úgy, mint a boldogság. Kivárom, míg jelentkezik a "minden úgy van, ahogy lennie kell, és ez jól van így" állapot.
2011. aug. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Hát igen, elég egyszerű így a kérdés. Én azt érzem, csak vegetálok ebben a kapcsolatban.Semmi olyan nem történik, aminek örülni tudnék.

És olyan gondolatok vannak bennem, mint pl. mi van, ha lehetne jobb kapcsolatom is, ahol nem csak vagyok, várok, stb-Most ez furán hangzik, de-hogy is írjam-együtt szinte semmit nem csinálunk, nincsenek élmények.Szeretem a párom, de így élni is nehéz, na meg elhagyni talán sajnálnám is, pedig sajnálatból senkivel nem jó együtt lenni.

Remélem azért érthető...ezek alapján merült fel bennem ez a kérdés.

2011. aug. 25. 12:12
 7/12 A kérdező kommentje:
11:58 - értem, mire gondolsdz, igazad is van.Céljaim vannak, munkám sajnos az még nincs..
2011. aug. 25. 12:15
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha nem lennék boldog a férjemmel, én külön költöznék és semmi nem érdekelne csak hogy a gyerekeimnek jó legyen.

Még így is, hogy terhes vagyok, van egy 10 hónaposom, egy két évesem és egy 16 éves lányom.

31.N

2011. aug. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolsó: van egy 10 hós és terhes vagy? Rekordok könyvébe, gyorsan!:D Ha nem köt össze gyerek, én mennék, ha van(nak) gyerek(ek), közös ház, stb., akkor meg nem a kapcsolatot kell okolni a boldogtalanságért, ha ennyi ideig jó volt, azzá is lehet tenni újra, csak mind2 félnek akarni kell. Ha csak az aktuális barátról/barátnőről van szó, akkor minek húzni, ha nem jó?! Ha meg már házasok vagyunk, gyerekekkel, nyilván meg tudunk élni együtt, nem egy 1 éves kapcsolat,nem pont a párunk az oka a boldogtalanságnak.(kivétel persze, ha üt-ver, alkoholista, de gondolom, nem erről van szó.)
2011. aug. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk házasok, nincs gyerek, csak együtt élünk.Az a sajnálat ha nem volna, könnyebb lenne szerintem.
2011. aug. 25. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!