Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt maradnátok egy kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradnátok egy kapcsolatban a barátotokkal 30 év felett, ha nem szerelmet éreztek hanem erős szeretet?

Figyelt kérdés

A korábbi kapcsolatomban full szerelmes voltam, meg is égettem magam rendessen. 30 év felett olyan kevés normális de egyben izgalmas pasi van. Maradjak valakivel mert mindent megkapok tőle mind anyagilag mind szeretetben vagy várjak a nagy Ő -re ?

Már lassan meg kellene állapodnom ennyi idősen csak az a baj, hogy nem igazán tudok egyedül lenni. Ha körülnézek az ismerőseim között, hát egyik kapcsolat sem felhőtlen?


2010. máj. 5. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem maradj vele. az is lehet hogy nem a pasival van a gond - csináljatok több izgi, közös programot! a végére talán érezni fogod, hogy mennyire szereted. ha meg még akkor se, akkor keress újat!
2010. máj. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem, várjál még 100 évig! Egyszer tudod, mindenki megtalálja az igazit!
2010. máj. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én együtt maradtam vele, de aztán ő elment.


Szerintem az normális, hogy a lángolást felváltja a szereteten alapuló életközösség. És a kapcsolatnak nem az a fő dolga, hogy felhőtlen legyen, a kisebb súrlódásoknak bele kell férnie.


Ha rám hallgatsz, azt teszel, amit akarsz! ;)

2010. máj. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

érdekes a szerelmet mindig csak akkor érzi az ember, ha szenved?

aggódás, ha nem hív, miért nem hív

féltékenység, ha más csaj ráhajt

kétségbeesés, ha hanyagol, nem akar látni

és akkor elkezdünk harcolni

ha meg minden rendben:

mintha nem is lennék szerelmes

olyan uncsi, semmi nem izgi

lehet nem ő a nagy ő

és akkor elkezdünk kifelé tekintgetni

hm...

2010. máj. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nálunk is ugyanez van, dilemmázok is állandóan, hogy mi lenne a helyes. próbáljatok meg ti is kimozdulni többet - barátok, család, nyaralás, kirándulás, séta, együtt bevásárlás, stb. csináljatok minél több közös programot. például nálunk nagyon jó hatása volt, hogy egyik este kiültünk sütni a kertbe és közben folyamatosan beszélgettünk, nevettünk így 7 év után is. egy kis összebújás, régi emlékek felidézése, közös kedvenc zenék, egy kis bor és már meg is volt minden ahhoz, hogy "újra" jó érezzük magunkat. szerintem minden kapcsolatban elmúlik a szerelem. a nagy lángoló szerelem. nekem is ez hiányzik, hiszen már a sex sem ugyanaz, nincs szenvedély, kevesebb a romantika, stb. de kezdek rájönni, hogy ez így mükődik. minden kapcsolatban. de persze ha az elején sem volt meg a szerelem, akkor bizony keresgélj még tovább. hidd el, rátalálhatsz. rengeteg ilyen példa van az életben. hogy akár 40-50 év után találja meg az igazit. ne add fel, ha most nem vagy szerelmes, lépj. ha meg az voltál - vagy, akkor próbáld helyrehozni, újra széppé tenni. ha csak egy estére is....
2010. máj. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Itt nem arról van szó, hogy együtt vagyunk 7 éve és már nem vagyok szerelmes...hanem az elején vagyunk és full ellentétek.

Én pörgös vagyok, igénylem a társaságot, állandoan mennék, Ő nyugodt, szeret társaságban lenni de nem mindig és nagyon komoly.Én meg kis hebrencs vagyok. A korábbi kapcsolatomban abszolút önmagam voltam vele meg nem mindig.

De amellett mindent megtesz értem , lehet rá számítani,és ahogy a gyerekkel bánik egyszer jó apa lesz belőle. Az ezelötti kapcsolatban megvolt az érzelmi oldal de az eszem azt súgta, hogy nem szabad együtt maradnunk (végül a másik fél lépett ki ) a mostaniban inkább meg az eszem mondja, hogy együtt kéne maradnunk de korántsem érzem azt érzelmileg mint korábban.

Létezik olyan kapcsolat ahol meg van az értelem és érzelem is csak én nem találkoztam vele???

2010. máj. 5. 14:20
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem létezik. tapasztalat alapján. nekem is volt már több kapcsolatom is. volt, hogy szerettem, de nem éreztem, hogy ő lenne az, akivel leélném az életem valamiért. de volt olyan is, hogy birtam őt, nagyon jó fej volt, mindent megtett értem, szeretett, tisztelt, becsült, de a szerelem valahogy nem alakult ki. mégis nagyokat tudtunk beszélgetni. de aztán továbbléptem, mert vonzódtam másokhoz is. szóval ez biztos nehéz helyzet, de szerintem ha így az elején vagytok, akkor várj vele egy kicsit. vagy menjetek el együtt nyaralni, kirándulni, próbáld meg kimozdítani a "te világodba" és hátha ő is változna. ha meg nem, akkor ne aggódj, megtalálod a megfelelőt idővel. de egy jó kapcsolat alapja megértés, megbecsülés, egymás iránti tisztelet, bizalom. és persze a jó sex is. :) 33/L
2010. máj. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azon gondolkoztam, hogy milyen érdekes az ember ..amikor izgalmas a szerelmi élete akkor biztonságra vágyik, amikor meg biztonságban van akkor meg izgalomra...még mindig benne vagyok ebben a kapcsolatban ..még mindig csak kedvelem pedig együtt élünk...ha belegondolok eddigi életembe egyszer sem volt olyan pasim aki marhára vonzott külsőleg is és volt benne ráció...vagy az egyik vagy a másik van meg...kiváncsi lennék arra , másoknak milyen tapasztalata van...
2010. dec. 12. 21:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Még együtt vagytok?
2013. jún. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!