Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Benne maradnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zöldmoha kérdése:

Benne maradnátok egy olyan kapcsolatban ahol sok a vita, és már többször szét is mentetek, vagy inkább mernétek változtatni és nyitni egy másik férfi felé?

Figyelt kérdés
A történet nem egyszerű de igyekszem a lényeget írni. apárommal fiatalon(15 évesen) ismerkedtünk meg. én mindig kitartottam mellette de ő többször is szakított, aminek okát nem igazán tudta elmondani. Nekem is volt más barátom de mindig nála kötöttem ki. Én 22 vok ő 23. Most van egy kislányunk,(1.5 éves) de sajnos a baba után is szétmentünk egyéb okok miatt. sokszor érzem azt h nem ért meg, sokszor viatakozunk nagyon hirtelen haragú és amikro veszekszünk nagyon megbánt a lelkembe gázol, sokszor ilyenkor sírok is. Fél éve járok táncolni gondoltam nem árt vmi mozgás. AZ elejétől kezdve megakadt a szemem az egyik csoport társamon de próbáltam nem foglakozni vele. Azóta volt egy táncos buli. Együtt táncoltunk egész este, amikor vele voltam úgy éreztem h van köztünk vmi feszültség. Mikor vége lett és mindenki elment, mondtam neki h én megyek haza. azt mondta elkísér...Után aazt mondtam mégse és h nem lenne e kedve beszélgetni. Neki volt kedve, elmentünk egy tök sötét erdős részhez és csmót beszélgettünk de volt olyan is h csak bambultunk és a vizet néztük szerettem volna felhozni h van párom de nem működik meg gyerekem de nem jött ki úgy a beszélgetés sose. bár az is lehet h tud róla hisz csoport társaimmal szoktam beszélgetni a kislányomról , d elehet ő ezt nem vette észre...Nem tudom mit tegyek mert úgy érzem megvan köztünk az összhang, és nagyon vonzódom hozzá eg yjó ideje. és mostmár nem is tudom visszafojtani mert mikor táncolunk nem tudok nem úgy ránézni.Nem tudom h ha megtudja h van párom is meg gyerekem is mit gondol rólam...h vele maradtam este beszélgetni. Az beszélgetés folyamán ráadásul többször meg is fogta a kezem mert elég hideg volt. Nem tudom mit tegyek felelőtlenül nem akarok dönteni de az érzéseimet sem tom figyelmen kívül hagyni...ti mit tanácsoltok?
2011. jún. 5. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindig, minden körülmények között!
2011. jún. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyértelmű. Azt válaszd akihez a szíved húz, az pedig az új srác. A régi kapcsolatod már kihűlt, azt tovább húzni nem érdemes. Mielőbb mond el az udvarlódnak, hogy mi a szitu. Őszintén, azt is mit érzel. Szerintem nem lesz akadály a gyerek sem. De azt majd joggal elvárja, hogy szakíts a jelenlegi pároddal.


Ne állj a saját boldogságod útjába.

2011. jún. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szakíts, de ne a másikért, akivel csak szemeztél.
2011. jún. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sztem mond el neki minnél hamarabb hogy van párod és persze ami a világon a legfontosabb hogy van egy gyereked is.

Ugyan így ahogy szinte ide leírtad, hogy nem működik a pároddal de mivel ő a gyermeked apja így nem tudod mi tévő legyél.

Aztán ezután minden eldől kb mert ha megértő lesz és nem küld el a tudod hova amiért nem mondtad neki egyből akkor még van esély és ha vevő rád és a kisgyerekre akkor talizz vele többet ismerd meg és persze a gyerekkel együtt hogy lásd hogy viszonyul hozzá.

A pároddal egyértelmű hogy ez nem működik szóval lépni kell akkor is ha egyedül maradsz.

Azt mondják hogy a gyerek miatt együtt kell maradni amikor ez egy nagy badarság... az sokkal rosszabb egy gyereknek ha a szülei marják egymást az ő szeme láttára...

2011. jún. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Nem tudom h ha megtudja h van párom is meg gyerekem is mit gondol rólam..."-Szerintem ha ezt nem tőled tudja meg,akkor el is felejtheted... Gondolj bele ki akarna veled úgy randizni,hogy te közlöd,hogy van párod?A gyerek még hagyján...


Ha a pároddal nem működik,akkor határozottan kell szakítani.Bele gondoltál már abba,hogy a pároddal hogy lehetne jobb a kapcsolatotok?És ennek van esélye?Mert ha 8 év alatt több szakítás volt és sose volt jó,akkor azért ....

2011. jún. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!