Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál ha a párod egy...

Mit szólnál ha a párod egy fontos esküvőre nem lenne hajlandó szépen felöltözni?

Figyelt kérdés

A legkedvesebb unokanővérem, és egy egyben barátnőm esküvője lesz, a párja szinte a legjobb barátom. Az egész család várja az esküvőt. Párom azt mondta nem érti minek kiöltözni, mindenki biztos azért teszi, mert birkák, ez a szokás, és szerinte mindenki csak feszeng. Szerintem, meg igenis illendő szépen kiöltözni, ez az ő tiszteletükre a minimum. Legszívesebben egy farmerban meg egy pólóban jönne, de én nem nem engedem, akkor már inkább kimentem, hogy beteg lett. Amúgy az is zavar, hogy nem szereti a családomat, amúgy semmi családi dolgot nem bír, náluk sose volt összetartó család, de nálunk ezt megélhetné. Néztem neki szép öltönyt olcsón, meg inget, összesen 20 ból kijönne a mr sale-nél, megvenném neki, de csak azt mondja, hogy zakót ő sose viselne, meg ezután ugyse venné fel, max egy nadrág+ing, de nyakkendő biztos nem. (nem élünk most túl jól, de anyukám is megvenné neki szívesen) Ja és ő nem néz utána, ha azt akarom csinos legyen, hozzak neki dolgokat, de ő nem megy el érte (persze így nem tudnék venni próbálás nélkül). Cipőt már kértem kölcsön. Erre előhúzott a padlásról egy nadrágot meg inget, hogy ez volt rajta 18 évesen az esküvőjén, bár még most is 2 számmal nagyobb, mint ő. Most mit gondoljak?

Eleve mire vall, hogy ő neki nem kell sehova kiöltöznie, mi lesz ha jön a diplomaosztómra, vagy egy temetésre?


2011. aug. 25. 11:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
36%

Kioltozne O szerintem csak nincs ruhaja es nincs penze ra.


A buszkeseget meg -nagyon helyesen- nem fogja eladni egy szaros oltonyert.

2011. aug. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
46%
Hát ha nem fogadod el hogy ő nem fogadja el akkor bocsika.
2011. aug. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Párodnak már volt egy esküvője 18 évesen?
2011. aug. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Jó de most büszkeségből inkább jönne egy pólóban a vacsorára? Nem vagyunk szegények, még egyszer leírom, csak elviekben nem adna érte pénzt.

És igen, 18 évesen elvett egy lányt, mert az terhes lett tőle, de ez egy évig tartott összesen.

2011. aug. 25. 12:07
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Egy évben egyszer-kétszer igenis elvárható, hogy kiöltözzön a te kedvedért. Nem égethet le téged, és azt sem lehet, hogy mindig kitalálsz valami kamu indokot, miért nincs ott. És nem szigetelődhet el a csládodtól.
2011. aug. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit szólnék, hogy mennyire szeretem? Ha eléggé szeretem, akkor elfogadom, hogy ő nem érez úgy, ahogyan én. (Ebben semmi különös nincs, hiszen ő egy másik ember, nem pedig én.) Ahány ház, annyi szokás. Egy dolog, hogy mit élhetne meg; másik, mit szeretne megélni? Senkit nem szabad megmenteni önmagától, aki azt nem kéri. Abból mindig további gondok szoknak származni...
2011. aug. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nadrág+ing tökéletes megoldás lenne.


Nálunk a férjem az esküvői öltönyének az egyik elemét nem huzta fel,olyan kis mellényféle.A szertartáson vettem észre,utánna megkérdeztem miért nem vette fel azt mondta nem látta értelmét ugysem gombolja ki az öltönyt.


másik story.fehér ing alá huzott fehér rovidujju polot,kész vicc.megkérdeztem te igy jössz?mondta igen.Mondtam okés csak akkor állj tőllem elég távol nehogy azt higgyék velem vagy.nagy duzzogás,majd mire jött ki a kocsihoz rendesen fel volt öltözve:)

2011. aug. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hát neki mégis csak vadidegenek és se költenék külön pénzt azért hogy 1-2 eseményre kiöltözek, amúgy sincs pénzetek akkor meg pláne elég a régi ruha, az meg hogy a családi bulikat nem kedveli nem meglepő te se mennél szívesen az ő dédijének a szülinapjára.
2011. aug. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát ennyi, így nőtt fel. Vagy lázadó típus. Vagy, ami a legrosszabb, igénytelen.

Az én férjem meglepően az ellentéte a párodnak. Szeret mindig csinosan felöltözni.

Egyébként, próbál vele megbeszélni, hogy ez tökre nem állapot, amit művel. Mond neki, hogy legyen már egy kicsit igényesebb, és ne viselkedjen úgy, mint egy gyerek, akivel vitatkozni fel, hogy de igenis vegye fel a szép ruháját.

23/L

2011. szept. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
De micsoda proli tuskóval vagy együtt? Amelyik férfi nem fogja fel, hogy vannak alkalmak, ahova igenis normálisan, elegánsan fel kell öltözni, az nem is férfi, hanem egy antiszociális puhapöts.. Esküvő, temetés, színház, jobb étterem, stb ezek azok az alkalmak, amik megkövetelik az öltönyt, a normális cipőt. A párod úgy tervezi, hogy soha életében nem megy majd el egyetlen kulturális rendezvényre sem, soha nem teszi be a lábát elegáns étterembe, csak mekibe, az esküvőkre meg a temetésekre majd póló+farmernadrág kombóban megy? Ez a párodat minősíti, de téged is, ha ilyen emberrel vagy. Ez egyszerű igénytelenség. És persze tiszteletlenség veled szemben is, mert a pároknak illik összeöltözni, na most vagy te is szakadt utcai göncökben mész mindenhova, vagy őurasága erőt vesz a makacsságán és vesz egy rendes öltönyt, de az igen hülyén fog kinézni, hogy te kisestélyiben, vagy koktélruhában, elegánsan megjelensz, melletted meg a férfi, aki mintha csak kutyát sétáltatni indult volna....
2011. szept. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!