Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Otthon otthoni cuccban,...

Otthon otthoni cuccban, melegítőben szerettek inkább lenni vagy jobb érzés akkor is szépen felöltözni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 09:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
otthoniban.Amint haza érek átöltözöm.Nem bírok farmerban tenni venni otthon.Meg minek koszítsam össze.Jobb otthon valami melegítőben,meg poloban lenni.Na meg ugye az kényelmesebb is.
2011. júl. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
97%
Ha egyedül vagyok, minek öltözzek ki? Csak a macskám lát. Szabadidőruha, vagy melegben egy könnyű tunika. Persze ha várok valakit rendesen felöltözöm.
2011. júl. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Mikor hogy...De általában melegítős cuccba vagyok.Vagy csak egy bugyi,meg póló..:D
2011. júl. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Én mindig sportosabban öltözöm, úgyhogy otthon is olyan ruhában vagyok jóformán, mint az utcán.

Most nyáron teljesen.

Shortban vagyok, meg felsőben, ha melegebb van, akkor pántos felsőben.

Vagy rövid ruhában.

Télen otthon nem farmerban vagyok, vagy szövetnadrágban, de ugyan olyan szabású vászonnadrágban, vagy pamut nadrágban.

Meg ugyanolyan passzos felsőben.

A hajamat az utcára is lófarokba kötöm, meg otthon is.


Úgyhogy olyan nagy különbség nincs aközött, hogy hogy nézek ki otthon, meg nyilvánosan.


Csak, ha kiemegyek az utcára, akkor teszek gyűrűt, nyakláncot, karkötőt.


De a hajamat se nagyon szoktam beállítgatni, mert hála istennek szép, göndör, úgyhogy csak összekötöm, hogy ne legyen szénaboglya fejem.

2011. júl. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
rövid nadrág egy pólóval általában, éjszaka meztelen egy köntösben, néha rajtam marad az utcai ruha de előbb utóbb leveszem.Szóval ami kényelmes. elvileg itthon is úgy kéne kinézni a párod, kedvesed előtt hogy szexi legyél, csinos, de én ezzel nem foglalkozok, ha így jó nekem akkor így hordom. :)
2011. júl. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Itthon melegítő és póló, ráadásul naponta több is kell, mert az öt hónapos fiam rendszerint vagy lebukik büfiztetésnél, vagy rám tüsszenti a gyümölcspürét.

A hajam, körmöm rendben van itthon is.

Ha megyünk valahová, akkor szoktam csinosabban felöltözni és sminkelni. Nem érezném jól magam itthon, hogy farmerban vagy a csinos szövetnadrágjaim egyikében főzzek vagy takarítsak.

2011. júl. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Én otthon rövidujjúban és cicanadrágban vagyok.
2011. júl. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Otthonra nem öltözök ki. Melegítő vagy rövidnadrág + póló. Nyáron van, hogy csak egy gatyában vagyok.
2011. júl. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Persze! Estélyiben főzöm a paprikás krumplit és kiskosztümben takarítom a csirkeólat. XD


Kertes házunk van kutyákkal, tyúkokkal, mindenfélével. Ha akarnám se végezhetném a ház körüli teendőimet elegánsan kirittyentve.

2011. júl. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
37%
Én itthon se szeretek szakadtan felöltözni, nem a lestrapált régi ruháimat hordom, hanem direkt otthonra veszek kényelmes vékony nadrágot, egyszerű pólóval. Ezeket csak itthon hordom, de bármikor leszaladok vele a boltba vagy akármi. Én nem érzném jól magam itthon se szakadt, elnyúlt, kifakult, ódivatú ruhában( sokakat látok, hogy úgy vannak otthon felöltözve, mint a cigányok, mikor kimennek meg teljesen normálisan)
2011. júl. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!