Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Esküvőre fogok menni ahol nem...

Esküvőre fogok menni ahol nem ismerem a vőlegényt. Hogyan köszönjek neki, vagy milyen legyek?

Figyelt kérdés

Az unokatestvéremnek lesz esküvője. 2 éve van együtt a vőlegényével, de még soha sem találkoztam vele. Valószínűleg az esküvő napján fogunk először. Mit mondjak neki? Vagy milyen legyek?

Az is lehet, hogy előtte lévő nap fognak minket bemutatni egymásnak, de pl hogyan köszönjek neki? Én 20 éves lány vagyok, ő 40 körüli. Amúgyis mindig zavarban vagyok ha be kell mutatkoznom valakinek Pl kezet kell fognom vele? Vagy puszit adni? :D


2011. aug. 28. 10:23
 1/2 anonim válasza:
Szerintem karlendítéssel, és Éljen a Nemzetvezető felkiáltással üdvözöld, ez mindig bejön.
2011. aug. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Te még szerencsés vagy. Én olyan esküvőre megyek egyedül, ahol a komplett násznépet nem ismerem csak a menyasszonyt. Szerintem simán letegezheted, bemutatkozol, gratulálsz a házassághoz és ha illedelmes a vőlegény kezdeményezni fogja a puszit.
2011. aug. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!