Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek nyugodt, szerény,...

Léteznek nyugodt, szerény, otthonülős Nők (20-30 között)?

Figyelt kérdés

Vagy ebben a világban minden csaj pörgős, belevaló, bulizós?

Megismerkedem egy csajjal, aki nyugodt, visszafogott, szerény, pár nap után kiderül, h mégsem...

Mindig így járok.


2011. aug. 25. 12:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/92 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem voltam bulizós tipus, pörgős sem, viszont bent ülni sem szeretek (mégis azt teszem) Meghit baráti társaság vonz engem jobban.
2011. aug. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/92 anonim ***** válasza:
100%
Én :) De én már a párommal ülök itthon :D 21/L
2011. aug. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/92 anonim ***** válasza:
88%
Én ilyen vagyok. Nyugodt, itthon ülős. Soha nem voltam bulizni, nem szeretem a hangos zenét, a cigi füstöt és az alkoholt sem. Sajnos emiatt nincsen senkim, se barát, se barátnő, hisz itthon nem lehet ismerkedni.
2011. aug. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/92 anonim ***** válasza:
77%

Én 20 éves koromtól nyugis vagyok. Bulizni, diszkókba már nem járok, max összeülős esték barátokkal, kávézgatás, koktélozás valahol, egy jó beszélgetés és ennyi :) 18 évesen kezdtem el bulizni, 20 éves koromig minden hétvégén diszkóztam, soha nem ittam, csak táncoltam. Ezzel ki is éltem magam. Mostanában olvasok, tanulok, tvzek, gépezek, és kiéltem már magam, nem hiányzik a "pörgés". De begyepesedett sem vagyok azért.


22/L

2011. aug. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/92 anonim ***** válasza:
72%
A barátommal mindketten otthonülősek vagyunk, inkább filmezgetünk, max néha mozi, ritkábban étterem. Nagyon sokat keres, én mégsem a pénzére vágyom, hanem rá. Ritkán vásárolok magamnak. Az előző két barátnője mindenhova elcipelték, mindenféle partikra, rengeteg ékszerük, ruhájuk, kozmetikumuk, stb volt nekik. Szóval a barátom hálás, hogy rám talált, immáron 4 éve. :) Vagyis még vannak ilyen lányok.
2011. aug. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/92 anonim ***** válasza:
65%

Ue. van tele nekem is a tököm.

Nem azt mondom, h soha nem menjünk sehová, de mikor egy héten már 3* akkor sok.

2011. aug. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/92 anonim ***** válasza:
43%

Miért baj ha valaki pörgős? Miért szúrja a szemét a pasiknak hogy nőnek ma már nem csak annyi a lehetősége hogy ül otthon és szüli a gyerekeket mint egy tenyészállat és kiszolgálja az urát?

Attól hogy valaki pörgős és belevaló még szerethet otthon lenni is és nem biztos hogy bulizós.

Én pl antibulizós, cigizős, ivós, stb vagyok, minden ilyet elitélek, és szeretek otthon lenni de vannak nagyobb vágyaim is annál és nem fogom hagyni hogy uralkodjanak rajtam.

2011. aug. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/92 A kérdező kommentje:

Nem is arra gondoltam, h begyepesedett.:)

Jó lehet az embernek nyugalomban is érezni magát... séta a természetben, csónakázás, mozizás...

Annyira rossz, h egyre több Nő rámenős, tele van a gépje magáról készült pucér fotókkal...

Udvarolni sem lehet, és nem lehet hagyni a dolgokat, h magától kibontakozzanak. Minden olyan elhamarkodott.

És már attól is tartok, h lehetetlen olyan Nőt találni, aki tud szeretni, és tud csak egyet szeretni (párját) és megbecsüli ha szeretik.

2011. aug. 25. 12:24
 9/92 anonim ***** válasza:
78%
Nem baj a pörgés, csak ha ő nem erre vágyik, el kell fogadni. Azért, mert valaki azt szeretné, hogy otthonülős legyen a társa, még nem jelenti azt, hogy uralkodni szeretne rajta.
2011. aug. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/92 anonim ***** válasza:
78%

Én is ilyen vagyok. Szívesebben járok könyvtárba mint bulizni. Többet ér nekem egy nyugis este egy jó könyvvel bármilyen bulinál. :)

És ez nem jelenti azt, hogy uncsi tenyészkanca volnék. Mindenki más. Talán rossz helyen keresgélsz.

2011. aug. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!