Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek ilyen véletlenek?

Léteznek ilyen véletlenek?

Figyelt kérdés

Egész életemben nőkkel voltam körül véve.

Apám sajnos korán meghalt így az édesanyámmal és a két húgommal éltem együtt.


Most a feleségemmel és a 2 kislányommal élek együtt, és a most születendő gyerekem szintén kislány lesz.


Nem panaszkodásból írom ezt, csak érdekesnek találom.


2011. okt. 20. 16:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%

Az lenne csak az igazán érdekes, ha a férjeddel élnél...

Anyád kell, hogy legyen. Férfi vagy, nyílván feleséged van.

Az nem ritka, hogy valakinek lánytestvérei, és lánygyerekei vannak.

2011. okt. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Érdekes, bár nem hinném, hogy lenne összefüggés.
2011. okt. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Mi is 3an vagyunk lányok gyerekek, aput néha sajnáltam/sajnálom, bár én érdeklődési körömben eléggé fiús vagyok, így velem tud beszélni autós, műszaki vagy egyéb témáról. Meg ami itthon van sok bútor, amit lapra szerelten vettünk, mind én szereltem össze. Asztalok, székek, tv állványok, szekrények... nekem ez élvezet. Meg bármi olyan van, amiért mások már sipákolnának egy férfi után, én azt a problémát megoldom...

Azt hiszem ezek a tulajdonságaim annak köszönhetőek, hogy nem volt fiútestvérem.

22/L

2011. okt. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Hát az én családomban is a nők vannak többségben.Én is lány vagyok,van egy nővérem,akinek 3 lánya van.Ezen kívül az első unokatestéreim is mind nők(összesen 8)Nekik is csak lányaik vannak.Anyukámék 3 vannak testvérek,mindhárman nők.Apumnak is nők a testvérei.Egyszer egy családi összejövetelen összeszámoltuk,hogy 21 nő/lány és csupán 9 férfi volt jelen.

A családban még csak nekem nincs gyerekem és mindenki abban reménykedik,hogy esetleg nekem fiam lesz majd.Mondjuk a páromék 3an vannak testvérek és mindhárman fiúk,ezért van rá esély,hogy nekünk majd fiunk lesz,de ha nekem is lányom születik majd,akkor sem lesz gond,legalább örököl majd egy csomó kinőtt ruhát a rokon gyerekektől.:)

2011. okt. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nincs semmi gondd ezzel, jó kezekben vagy:)
2011. okt. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Megesik. :D

Csaj vagyok, általánosban és gimiben is két-két fiú osztálytársam van. Egyetemen is inkább csajok vannak a szakomon. Na én mit szóljak? :D

2011. okt. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

18:45


:)

2011. okt. 21. 17:49
 8/11 A kérdező kommentje:

22:40


Milyen szakra jársz?

2011. okt. 21. 17:49
 9/11 anonim ***** válasza:

Nagypapám két hugával és dédimamámmal nőtt fel,korá meghalt dédipapa.

7 lánya született nagypapámnak,utolsó kettő ikrek,sehogse jött össze a fiúgyerek.7 lányától összesen 12 lányunokája van eddig.Fiú egy sem:) Én vagyok az egyik unokája,pár hónap múlva születik a dédunoka,kislány lesz:)

2011. okt. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gondolom egy kis srácnak most azért jobban örültél volna a 2 lány mellé.
2011. okt. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!