Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondhat valaki ilyent...

Hogy mondhat valaki ilyent aki nem is ismer gyakorlatilag?

Figyelt kérdés

Nem rég egyik rokonom a képembe vágta, hogy nem érti a párom mit eszik bennem és különben is csak azért vagyok vele, mert orvos lesz...

Erre nem mondtam semmit, csak ott hagytam...

Valaki hogy gondolhat ilyeneket?


2011. aug. 26. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
nezd, ilyenkor nem szabad hagyni! mondd meg neki, amit gondolsz! nem kell arcon csapni, de allj ki magadert.
2011. aug. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bizony, ilyenkor ne hagyd szó nélkül, mert magadba fojtva sokáig őrlöd magad emiatt. Csípőből vissza kell vágni.
2011. aug. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már azelőtt rég (2 éve) együtt voltunk, hogy eldöntötte: orvos lesz. Természetesen hozzátartozik a személyéhez, a szakma miatt és a felelősség miatt külön felnézek rá, de nem emiatt vagyok vele. Az meg, hogy mit eszik bennem:) hát hadd döntse el ő, nem?
2011. aug. 26. 13:28
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem akartam vitát, ha mondtam volna, olyat mondok, amit megbánok, így inkább hallgattam...
2011. aug. 26. 13:29
 5/5 anonim ***** válasza:
na pont ezt kéne megértetni a kedves rokonnal...
2011. aug. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!