Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki, hogy...

Van itt olyan, aki, hogy enyhítsen a saját helyzetén, inkább hazudott? S ez a hazugsága vonta maga után a következőt, majd a következőt, gyakorlatilag hazugságok hálójába került?

Figyelt kérdés
Hogy sikerült kikeveredned ebből, és tisztára mosnod magad?
2011. júl. 8. 08:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Még sehogy sem sikerült, de szerintem majd csak a halál bogoz ki engem ebből :D
2011. júl. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most fölcsigáztál. :) Miért, mi történt?
2011. júl. 8. 08:20
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem kevés olyan ember van, aki soha nem csinált ilyet. (Ők meg olyan fiatalok, hogy kb. még beszélni sem tudnak.) Van, aki az első eset után megtanulja, hogy semmi értelme, mert úgyik kiderül minden, van, aki a sokadik eset után, van, aki soha...

Egy biztos: mindig kiderül a hazugság, kérdés, hogy mikor.

2011. júl. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is jártam így. A megoldás az volt, hogy menekültem, mondhatni életet váltottam, amik között nincs átjárás. Sajnos már kétszer is volt erre példa.
2011. júl. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyet, minden hazugság volt körülötte, nagyon igyekezett kivágni magát, de hosszú távon nem sikerült.
2011. júl. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A hazugság mindig menekülés.
2011. júl. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem mostam tisztára magam, az már mindig ott lesz a múltamban, nem fogom bevallani se, de már lezárult, úgymond. Egyébként most külföldön élek, így másztam ki belőle, valószínűleg akkor is sikerült volna, ha otthon maradok, csak nehezebben.
2011. júl. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én még most is ezt csinálom sajnos. Egy srác miatt hazudok szüleimnek. Pontosabban ez így nem helyes, mert nem Ő kért meg rá, én döntöttem így, hazudok. Mert nekem így jobb. De már nem sokáig tudom ezt csinálni, muszáj leszek tisztázni mindent előttük. Sajnos ez ilyen. Máskor sem jöttem ki jól a hazugságokból, legyen az nagyon piti, vagy egy hatalmas hazugság. Mindig rá kell ébrednie az embernek, hogy ez így nem megy.
2011. júl. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!