Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ő a kis kedvenc? Miért...

Miért ő a kis kedvenc? Miért ő a mindnekinek a mindene? Miért mindenért mi vagyunk a rosszak?

Figyelt kérdés

bocsi lehet kicsit hosszú lesz:


Ő nevelőszülő apummal együtt (én saját gyerek vagyok).

van nálunk egy lány meg egy fiú.

a lány 13

a fiú 16 éves.


reggel fel ébredek akkor nyomba valami kifogása van miért szid le.

amikor kimegyek kijön a fiú és elveszi az összes házimunkát.

anyám már nem 20 éves így nem annyira takarít mint mi. a lány meg én gőz erővel takarítunk de a fiú mindent elvesz tőlünk. és mindig minket szidnak le miért nem segítünk miért mindent Ő csinál?

mi próbáljuk mondani de csak leszid mert Ő róla van szó. Amikor valamit mondunk róla akkor őt mindenhol kivédi. Ő a KIS KEDVENC.


akkor van a szomszédunkban egy idő (87 év körüli)hölgy

akinek úgyszint behízelgett és ha megyek meglátogatni nyomban ő is rákezdi milyen okos ügyes fiú Ő.


egyik este megkérdeztem anyámat miért Ő a kis kedvenc?

erre azt válaszolta hogy ő fiú 16 éves és erősebb.


egyik csütörtök napon a kukások után mi akartuk bevinni a kukákat, és ő elő állt az idős hölgynek " a lányok nem engedik hogy én vigyem be"

erre odahívott a hölgy hogy lebasszon hogy "mi az hogy nem engeditek hogy a Ő-m bevigye a kukámat?" és megsértődve elment így hagytuk hagy vigye be.


mindig mi vagyunk a rosszak ha ő csinál valamit anyánk mindig minket lányokat szid. ő mindenben jó.


állandóan behízelgi magát ha esetleg bejövünk ketten gépezni. előre szólunk hogy ketten szeretnénk lenni de anyám azt mondja neki "menj csak be a lányokkal ne is foglalkozz!"


ha valami történik vele vagy valamit direkt csinál nyomba azzal jön "biztos a lányok voltak"


mindenkit ellenünk úszít már nem tudunk mit tenni.


[link]

1284564068 így néz ki a fiú.


anyám most is lebaszott minket mert a lány egy ruhát nedvesen hagyott aztán hozzámvágta a ruhámat.


KÖRÜLBELÜL ennyi.

kérdezzük mi ő miben külömb nállunk?


2011. aug. 26. 19:09
 1/8 A kérdező kommentje:

anyák napjára ilyet adott neki [link]


akkor amikor valami van a cegléd rádióban kér valamit neki.


én meg már több mint 100.000 forintom sporolgattam minden eddig tőlem kapott ajándékra.


heledi porcelán étkészlet késkészlet telefon porcelán

2011. aug. 26. 19:11
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok rész zavaros a fogalmazásod miatt. Akkor most tulajdonképpen neked ki ez a fiú meg az a másik lány? Apukáddal mi van? Ő is ilyen a fiúval vagy csak Anyukád?
2011. aug. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ceglédiek vagytok ?:D
2011. aug. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Ezt én se értem... kicsit pontosabban? Egyébként a képkitevéssel vigyázz! Személyi jogokat sért, ha netán meglátja, akkor feljelenthet.
2011. aug. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Biztos úgy érzed, hogy versengeni kell a szüleid kegyeiért. A leírtak alapján a fiú nagyon bizonyítani akar, az is lehet, hogy teljesen csak hálából, hogy ott lakhat, hogy családban van, és hasznosnak érzi magát. Szerintem hagyjátok, hogy olyan dolgokban amiket csinál, főleg ami férfinek való, mint a kuka kivitele, stb. azt csinálja ő. Próbáljátok meg más szemszögből nézni. Keressetek olyan lányos, nőies dolgokat, amikben pedig Ti vagytok hasznosak, és tudtok segíteni.

Azért szülőknek jó lehet, hogy ennyien akarnak segíteni. Valahogy lehet érdemes lenne megegyezni, hogy mindenki hasznos lehessen. Talán a fiú is máshogy fog hozzátok állni, ha érzi, hogy nektek is fontos valamiért, és nem kell bizonyítania mindig.

2011. aug. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
és igen, kérjed hogy valahogy eltávolíthassad a képről a linket, azt nem szabad kitenni szerintem sem
2011. aug. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mármint az oldalról a linket
2011. aug. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

apum nem olyan anyum az



nem tudunk olyat tenni mert a felmosoás a mosoás mosogatás törölgetés elveszi tőlünk.


én az amikor a szüleim munkába vannak főzők.

ennyi

2011. aug. 27. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!