Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy felmérés szerint az anyák...

Egy felmérés szerint az anyák 60, az apák 70%-nak van kedvenc gyereke, cáfolod, vagy megerősíted?

Figyelt kérdés
A nők többségének a legidősebb fiú, a férfiaknak a legkisebb lány a kedvence. Tedd a szívedre a kezed, nálatok hogy van?
2011. okt. 4. 13:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
gyerek vagyok és nálunk is így van ahogy látom és érzem.
2011. okt. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk anyunak a bátyám a kedvence, ő a középső és egyben egyetlen fiú!
2011. okt. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Nekem van fiam és lányom is ,de nem tudnám megkülönböztetni őket, hogy valamelyiket jobban szeretem.Imádom egyformán mind a kettőjüket.
2011. okt. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a legkisebb, és egyben az egyetlen fiú volt a kedvenc. Pároméknál az idősebb fiú volt a kedvenc. Párom mostohatesójánál a három fiú közül a legkisebb a kedvenc... és még sorolhatnál, mindenhol van kedvenc.
2011. okt. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Igen, de ahogy nőnek, kezd kiegyenlítődni. Inkább más jellegű a kapcsolatom mindegyikükkel. Ha azt kérdeznék, melyiket adom oda, nem tudnék választani :).
2011. okt. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%

Nálunk is így van...


2-en vagyunk, bátyám anyuci kedvence(anya megad neki mindent nekem meg...)


Én meg apa 'kedvence' vagyok(azért mert tesóm ő hogyismondjam,kicsit elzárkózik apával meg minden, apukám 200km-re lakik tőlünk)


12/L

2011. okt. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Atyaég! Szülők válaszát vártam, elég elkeserítő, hogy ezt gyerekek is így megérzik, a szülő érezteti veletek! Sajnálom!!
2011. okt. 4. 14:01
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem két kisfiam van, mindegyiket imádom, egyiket sem kevésbé, vagy jobban a másiknál. Nekem pedig egy húgom va, én 36 éves nő vagyok, ő 35 éves, de soha nem éreztem olyat, hogy a szüleink nem egyformán szeretnének bennünket. Úgy látszik, mi vagyunk akkor a 40%.
2011. okt. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%

3 éves kisfiam és 5 hónapos kislányom van.

Részben osztom az állítást, részben nem. Én mindkettőt egyformán imádom, szeretem és féltem. A páromon viszont egyértelműen látom, hogy a kislány a kedvenc. Elég csak rámosolyognia és apa már elolvad. Nem tudom mi lesz, ha nagyobbak lesznek, de szerintem az ujja köré fogja csavarni az apját, és úgy csinál belőle hülyét ahogy akar.

2011. okt. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Elvált szülők egyszem közös gyereke vagyok, de mindkét részről van már féltesóm (mindkettő fiú, én lány vagyok).

Soha nem volt kivételezés, a "mostohaszülők" is saját gyerekükként kezelnek.

Ebből a szempontból szerencsés vagyok.

23L (féltesók 16F és 4F)

2011. okt. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!