Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vendégem egy hete nem fürdött,...

Vendégem egy hete nem fürdött, hogyan mondjam meg neki, hogy kellene?

Figyelt kérdés
Már érezni az egész lakásban ahova leül, hogy tudom udvariasan elküldeni fürdeni?
2011. aug. 27. 15:13
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
Idősebb nő egyébként, a partnerem anyja.
2011. aug. 27. 15:14
 2/41 anonim ***** válasza:
94%
Kérdezz rá, hogy nem működik a csap a fürdőszobában?
2011. aug. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
partnered kérje meg hogy fürödjön..de gáz
2011. aug. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%

Este kérdezd meg, hogy adj egy törölközőt, vagy hozott magával? :)


Egyszer a pároméknál a nagymamája reggel kérdezte, hogy adjon törölközőt, vagy hoztam? Igazából akkor nem is akartam tusolni, mivel este tusoltam, de szégyelltem visszautasítani, ezért letusoltam:D


21-L

2011. aug. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
Ja a törölközős jó ötlet. De igazából a párodnak kéne szólni, az ő anyja! Miért nem teszi, ő sem szokott fürdeni?
2011. aug. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus:S Mellé ebben a melegben...

Szerintem is a partneredned kéne ezt elintéznie.

2011. aug. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

a párodnak mondjad, hogy az anyukája kicsit illatos és meg kéne már fürdenie, szóval mutassa meg neki a fürdőszobát.

Ha te érzed a szagát akkor gondolom a párod is

2011. aug. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egy lengyel diáklány volt egy hétig és nem fürdött,nagyon büdi volt.Én mondtam neki hogy fürödjön minden este.Megmutattuk neki: tusfürdő sampon.Nem vette a lapot,bezárkózott,minden este a fürdőbe meg kijött.Én finoman céloznék,hogy itt a sampon,a tusfürdő,esetleg segítségre van-e szüksége?
2011. aug. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim válasza:
94%
Tudod mit? Az ilyen vendég menjen haza és ott eregesse a szagokat.Be sem engedném a kádamba a zuhanyzómba a te helyedben, ha nem akarsz összeszedni valami jó kis gombát vagy miegymást.Gondold el ha nálatok egy hétig nem fürdik, ki tudja otthon egyáltalán fürdik e.
2011. aug. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
OK, igazatok van, legjobb, ha szólok a páromnak, hogy mondja meg neki. Nem tudom, neki nem tűnt fel, vagy csak senki nem mer szólni neki?? De már nagyon gáz!
2011. aug. 27. 15:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!