Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is van, akinek a fiatalabb...

Más is van, akinek a fiatalabb testvére a "példaképe"?

Figyelt kérdés
A húgom fantasztikus ember, ha nem tudok dönteni, mindig arra gondolok, hogy vajon ő mit tenne a helyemben. Már harminc körüliek vagyunk, és csak két év van köztünk. Más is van ezzel így? :)
2011. aug. 27. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálam ez ellentét, nem szeretnék a helyében lenni!
2011. aug. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
4 évvel fiatalabb a húgom. Nincs túl jó munkája, de legalább van, és keményen csinálja is. Mellette háztartást vezet, süt, főz, takarít. Nagyon talpraesett, kiáll az igazáért, bármi van (18 évesen volt, hogy egy pályaudvari kisboltban elkérte a vásárlók könyvét, mert az eladó túl flegma volt vele - köpni-nyelni nem tudott az eladó..). Kis túlzással mindig mindenben kikérem a véleményét, sokszor érzem úgy, mintha ő lenne az én nővérem. Sőt idegenek is általában azt hiszik, ő az idősebb. Sok dologban szeretnék olyan lenni, mint ő:)
2011. aug. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

igaz pont én vagyok a fiatalabbik és ellenkező esetben: nem lennék nővérem helyében,tűz és víz:)

Nem tudom ő hogy van vele majd beszélgetek vele erről:)

2011. aug. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Csodálom az öcsém eszét, kitartását és azt, hogy fel tud állni a padlóról, és tanul a hibáiból. Remélem, hogy nagyon boldog élete lesz, boldogabb a mostaninál, mert igazán megérdemelné. 30/N
2011. aug. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos szempontokbol peldakepemnek tekintem az ocsemet. Csodalom ot, h annyit dolgozik megis birja, es azt h mindenre talal megoldast, nem adja fel:)35N
2011. aug. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi a húgommal elég hasonló életvonalat mutatunk eddig, huszonegynéhány évesen mindketten vezetők lettünk a melóhelyünkön (4 évvel fiatalabb), mindketten jól tanultunk, beszélünk idegen nyelveket, de ami benne megvan és belőlem hiányzik, hogy meggondolatlanabb, mégpedig a jó értelemben. Ez annyit tesz, hogy ő mindig azonnal megmondja a magáét pl. főnökének, vagy másoknak (boltban, bárhol), míg én agyalok hogy jaj most megmondjam a magamét, vagy inkább ne? Aztán addig agyalok amíg elszalasztom a lehetőséget és magamba kell fojtanom a felindulásom, haragom. Magyarul én nyuszibb vagyok. Ennek is megvan a jó oldala (türelmesebb vagyok az emberekkel, nehezen lehet kihozni a sodromból), azonban sokan ezt naívságként vagy tutyimutyiságként értékelik.


Szóval a húgom jól-odamondok stílusát néha irigylem mint a fene :)

2011. aug. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!