Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy idősebb nő,...

Szerintetek egy idősebb nő, és fiatalabb férfi közt lehet jó barátság?

Figyelt kérdés
2011. szept. 8. 06:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne?

Az én házasságom is annak indult:) A férjem 7 évvel fiatalabb.

Viccet félre téve! Valóban lehet! Csak fixáljátok le az elején, ha van valamelyikőtöknek kinézőbe egy kapcsolat, akkor a másik nem tesz neki keresztbe. Első körben mindenképp belül tegyetek rendet magatokban, hogy ez valóban csak barátság akar-e lenni!

2011. szept. 8. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én kapcsolatban vagyok egy 11 évvel fiatalabb férfivel,de ő független.
2011. szept. 8. 06:17
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó barátság, tehát nem nemiségi kapcsolat simán lehet akármekkora korkülönbség esetén is.

Én 39 vagyok, de vannak 60-70 éves nők és férfiak is az életemben, akikkel mondhatni baráti a viszonyom. Az egyik igencsak bizalmas hölgyismerősöm, akivel sokmindent meg tudok beszélni kb 70 éves, tegeződünk, bizalmasan beszélgetünk, mint két ember(!) aki kedveli egymást. Pedig az anyám lehetne bőven.

2011. szept. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehetni lehet. De biztos, hogy nem táplálsz egyéb érzelmeket iránta? Mert akkor először magadban kéne letisztázni, hogy mit is akarsz valójában? Eldobnád-e a mostani kapcsolatodat? Párod hogy fogadja? Az is számít. Mert ha féltékeny, és egyébként jól megvagytok, érdemes-e kockáztatni. Azért kicsit veszélyes dolog ez, mert én is jártam így anno, és egyszer csak azon vettem észre magam, hogy beleszerettem. Lett nagy gubanc belőle. Ugyanis tőle megkaptam azt a figyelmet, amit a férjemtől nem. De nagyon rossz vége lett.
2011. szept. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
7:18-as elgondolkodtató nagyon.De nagyon szeretem a párom,viszont kevés figyelmet szán rám.A srác pedig keresi a társaságom,de megbeszéltük hogy csak haverok vagyunk,és nagyon jól elbeszélgetünk!Megcsalni nem tudnám a párom!!
2011. szept. 8. 07:48
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy egy kissé képmutató??


Te mit szólnál, a a párod találkozgatna kiscsajokkal??

2011. szept. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
+ h
2011. szept. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A páromnak is vannak barátai lányok,fiúk stb.Ebben,hogy ezt megkérdeztem nincs semmi képmutatás!!!!!És a párom is tud róla!!!!!!!
2011. szept. 24. 06:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lett azóta veletek..?
2022. jan. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!