Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó az észrevételem, hogy ha a...

Jó az észrevételem, hogy ha a családban két lány van, a fiatalabb általában a szebb?

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 22:19
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Az idősebb pedig jobb testfelépítésű?
2011. okt. 6. 22:21
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, nálam szerintem szebb a húgom, de nem zavar, mert imádom :)
2011. okt. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez a helyzet.Én vagyok az idősebb,de a húgom szép,én meg afféle átlagos.
2011. okt. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Hááát, most hogy így gondolkozom több lányos testvérpár jut eszembe, és igen!


2-nél az idősebb elég molett, a fiatalabb vékony

1-nél az idősebbnek nagyon kiélt feje van, a fiatalabbnak annyira azért nem (3 év különbség)

1-nél az idősebb az apukára hasonlít (vesztére) a fiatalabb az anyukára.


És vannak a tesóim akiknél nem tudom eldönteni hogy melyik a szebb, nekem ők egyformák, habár 4 év van közöttük. Mindkettőben látom saját magamat...

2011. okt. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
96%
a nővérem szebb nálam, nekem meg asszem az ész jutott, így nem bánom :)
2011. okt. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
76%
Nem.
2011. okt. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
65%
Mikor megláttam a kérdést kedvem lett volna lehurrogni, de most hogy mondod unokatesóméknál és egy régi barátnőméknél is pont így van:D MegvilágosodtamXD
2011. okt. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
89%
NEm hinném, nem tisztem eldönteni h szebb vok-e a nővéremnél, a testfelépítésem viszont egyértelműen nekem jobb, ez elég objektív ahhoz, h kimondjam.
2011. okt. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Nálunk is én vagyok az idősebb, és nekem is az ész jutott, a szépség meg a hugomnak.. De én sem bánom, mert egy kis igyekezettel mégis kitudtam magamból hozni egy jó eredményt külsőre, az agyat meg nem lehet átültetni :). Bár a hugaim sen buták, távol attól, sőt. De néha azért kedven lenne szépségre cserélni az agyamat...
2011. okt. 6. 22:36
 10/26 anonim ***** válasza:
87%
Én régebben ezt pont fordítva gondoltam... De most, megint végiggondolva az ismerőseimet... elbizonytalanítottál :D
2011. okt. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!