Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ugraszthatnám ki a...

Hogyan ugraszthatnám ki a nyulat a bokorbol? Igaz amit a párom mond vagy csak időt akar nyerni?

Figyelt kérdés
Párom 88.-szor is megigérte változni fog!Most amikbe eddig belekötött,ezekről ugy tesz mintha tudomást sem venne!Szeretném tudni hogy most csak megjátsza magát vagy tényleg változott (amit kétlek)!
2009. ápr. 18. 09:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt pontosan akkor fogod megtudni,hamár hónapok telnek/teltek el,és a párod úgy viselkedik amiből te látod,hogy változott.Szerintem nem kell a "nyulat kiugrasztani a bokorból",mert lehet hogy azt ő ugy fogja majd fel,hogy te csak kötöszködsz.nehéz ilyenkor türelmesnek lenni,de én azt javaslom neked,várj!!!

türelmet,kitartást kívánok neked!!!!!

2009. ápr. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem egészen értem, amit írtál. Ha neki kell változnia, miért ő kötött bele valamibe? Mibe kötött bele?


Mennyi ideje ígéri, hogy megváltozik? Mióta látod, hogy másként viselkedik? Mert ugye, most azon meditálsz, hogy ez csak "megjátszás" a részéről.

2009. ápr. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
másfél hete nagyon nagyon összevesztünk!Másak a nézeteink!:)Akkor (sokadszorra)összepakoltam a cuccaimat!3 napig könyörgött hogy maradjak!Nem fog bele kötni mindenbe(pl:nem kell a háztartásba semmi,nem mintha ő csinálna bármit is)kicsit elnyom,a döntő szó mindig az ővé!Most szerintem csak megjátsza magát!
2009. ápr. 18. 10:44
 4/9 anonim válasza:
100%
Szerintem várj! Ne ugrassz nyulat! :) Kb.1-2 hónap aztán meglátod, ennyi időt ugysem tudnak színlelni, mert hamar elunják! Aztán meglátod hogy van-e erőd elhagyni vagy sem!
2009. ápr. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha most végre úgy viselkedik, ahogy szeretnéd, akkor mi a baj? Ezt akartad örülj! Ha Te ugrasztgatod a nyulat, akkor meg ne csodálkozz! ha el akarsz menni, elpakolhatsz nyúl nélkül is. Nem inkább dicsérni kéne, vagy díjazni, hogy próbál a kedvedre tenni?
2009. ápr. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor lehet hogy velem van a baj?Lehet hogy csak egy ujabb vitára várok a költözéshez?
2009. ápr. 18. 11:26
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy érzed nem szereted már, menj! Ne várd az újabb vitát! Én évekig játszottam ezt amit te! Kötöszködött mindenben, kértem változzon, egy ideig sikerült, de mivel már én nem akartam igazán a kapcsolatot, szúrkálódtam mindig, és csak fajult a dolog! Egy nap fogtam magam és elköltöztem! Rá kellett döbbennem, h elmúltak az érzelmek! Egy életem van nem tehetem tönkre puszta ragaszkodásból! Ha menni akarsz és van lehetőséged menj, ne várj újabb vitára!


25L

2009. ápr. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hat ha mar 88.-szor is megigerte, hogy megvaltozik az azert eleg sok, nem? Akkor igaz ra a mondas, hogy kutyabol nem lesz szalonna.

Varjal, aztan ha megint betellik a pohar nalad, akkor ne engedd, hogy visszakonyorogjon teged, legy eros es bator menjel el!

Szerintem igaz a mondas kutyabol nem lesz szalonna es az alapveto stilusat nem lehet megvaltoztatni a masiknak. Elobb-utobb nem bir tovabb szineszkedni az ember.

De kivanom, hogy legyetek meg sokaig boldogok egyutt!:)

2009. ápr. 19. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az ember nem változik csak rossz irányba
2015. okt. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!