Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy lehetne kiugrasztani a "nyulat" a bokorból? Lásd. Lentebb

Figyelt kérdés
Volt kialakulóban lévő kapcsolatom 1 sráccal, én visszavonulót fújtam, de már megbántam és szeretném ha összejönnénk. Mondta h őt már nem érdekli a 2-nk dolga, de az az érzésem, h csak szívat "büntetésből".Azóta ha hívom nem veszi fel, vagy csak később hív vissza. Azt mondja, hogy majd ő is fog kereni de nem hív, közömbös velem a telefonba, azt mondja hogy nem látta h kerestem stb.. Amikor "szakítottunk" könnyes volt a szeme, azt mondta h sokat jelentek neki, úgyhogy szerintem tuti vannak érzései irántam..
2010. júl. 29. 19:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
te segg mér vonultál vissza most az milyen lehetet neki?
2010. júl. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
egyetértek az előttem elhangzottal. egyáltalán hogy jött hogy mégis akarsz tőle valamit?
2010. júl. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Gondolom nem vagy egy IQ bajnok, de még túl korainak éreztem a kapcsolatunkat, ezt feltudod agyilag dolgozni??
2010. júl. 29. 19:11
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez már "a veszett fejsze nyele". Akkor döntöttél, és ő tiszteletben tartotta a döntésed. Most te is tartsd tiszteletben az övét. Keress mást!
2010. júl. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
SZerintem meg megcumiztat téged, és nem akar majd összejönni
2010. júl. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Timi: ) ***** válasza:
100%

Ami szerintem jól jöhet vagy leírod vagy elmondod neki és ez a büszkeségének fog jól esni és reagálni is fog rá.Tehát:

Tartozom egy vallomással xy,sokat vagy az eszembe és sokat gondolkodom azon mit ronthattam el,és belátom én voltam a hibás,nem kellett volna megriadnom tőled,mert megijedtem ez az igazság,azóta megbántam és szeretném ott elkezdeni ahol abbahagytuk,ha te is látsz erre esélyt tudod a telefonszámom,és írj egy smst vagy találkozzunk,hozzuk helyre amit elrontottam.Sokszor puszil:xy.

Próbáld meg hátha!

Sok sikert!

23/L

2010. júl. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm Timi válaszát! Örülök, h itt értelmes emberek is vannak.. :) igazából sok minden közrejátszott, h nem jöttünk össze, nem szándékosan bántottam meg..
2010. júl. 29. 19:18
 8/14 Timi: ) ***** válasza:

Én elhiszem drága,de ezt mondd el neki is,próbáld meg azt ahogyan írtam,az csak egy példa volt,persze kiegészítheted,ha érez bármit irántad reagálni fog rá,és szerintem pozitívan : )

Nah pussz : )

2010. júl. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy ő nem bízik a nőben.. és azt mondja bennem se bízik most már.. már beszéltem neki az érzéseimről de hasztalanul.. :)
2010. aug. 1. 13:03
 10/14 anonim ***** válasza:
ő már nem akar tőled valszeg semit..
2010. aug. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!