Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Hogy ugrasszam ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogy ugrasszam ki a nyulat a bokorbol?

Figyelt kérdés
Van egy srác az életemben, aki úgymond mindig meglep valami aprósággal. Megkeres a munkahelyen, meglep csokival. Stb úgymond próbál udvarolni nekem. Természetesen ezt én is viszonozom. Csak már türelmetlen vagyok, mert én nagyon szeretem őt és nagyon lassan haladunk előre. Mindez már egy éve tart. Nem bírok már tovább várni. én 30 vagyok és ő 42 éves egyedülálló férfi
2011. máj. 17. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
mond meg neki hogy szereted.
2011. máj. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hívd át filmezni/vacsizni és beszélgessetek. Sajnos túl kevés a visszajelzés ami alapján merne közelíteni feléd.
2011. máj. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már elég érettek vagytok ahhoz, hogy félrehívd és a szemébe mond, hogy "nekem ez már nem csak játék. Úgy érzem beléd szerettem". Persze ezt csak én fogalmaztam így. Te másképpen is előadhatod.
2011. máj. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy tőled várja a határozott közeledést. Hívd meg magadhoz vacsizni, aztán kérdezd meg tőle, van-e elképzelése a jövőről veled kapcsolatban?
2011. máj. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyit találkoztok/vagytok együtt, de ha keveset, akkor próbáld jobban keresni a társaságát. Menjetek el valahová ketten. (pl.: kérj segítséget tőle valamivel kapcsolatban, úgy, hogy Ő is jelen kell hogy legyen)

Azt sem tudom, hogy van-e testi kontaktus. Mármint nem szex.Ha nincs próbálj hozzáérni néha.(pl.: a karján)

Valahogy próbálj jelet adni neki, hogy szabad a pálya.

2011. máj. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!