Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 év korkülönbség esetén mi...

20 év korkülönbség esetén mi motiválja a kapcsolatot ha nincs szerelem?

Figyelt kérdés
nagy korkülönbségnél ha a férfi az idősebb mondjuk, nem szeretik szerelemmel egymást akkor mi motiválhatja a kapcsolatot, ha nincs közös cél sem? mind a férfi és a nő részéről?
2011. aug. 28. 10:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Pénz
2011. aug. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%

Férfinak kell a friss pipi husi.

Nőnek kell a pénz.

Első voltam.

2011. aug. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Szex
2011. aug. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2011. aug. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 ava87 ***** válasza:

A nő részéről gondolom a pénz, a pasas részéről meg az, hogy van egy fiatal kis pipije, és mindenki láthatja, hogy ő még mindig igazi férfi, aki fel tud szedni egy ilyen kis fiatal pipit.

Mondjuk szerintem lehet más is, de ez a gyakori.

2011. aug. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
és ha a férfi nem támogatja a nőt pénzel? vagy minden esetben támogatja?
2011. aug. 28. 10:15
 7/11 anonim ***** válasza:

Biztonság, kiegyensúlyozottság, nyugalom.

Lehet, hogy pénz is, de nekem nem ez ugrott be elsőre.

2011. aug. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem támogatná pénzzel, nem lenne a vénemberrel.
2011. aug. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából az, amit leírtak.


Ha a nőnek már van gyereke, motiválhatja az is, hogy ketten könnyebb felnevelni, bár ez is pénz.


Ha a pasi idősebb, mondjuk 60, akkor reménykedhet abban, hogy hamar örökölni fog, ami megint pénz.


Esetleg motiválhatja, ha a pasihoz lehet költözni, van saját háza, lakása, de itt is csak a piszkos anyagiak motiválják.


Amíg mindketten azt kapják, amit akartak, (a nő -anyagi-biztonságot, a férfi egy fiatal testet, ) szerintem nincs különösebb baj egy ilyen kapcsolattal.

Akkor lesz gond, ha az egyik becsapja önmagát vagy a másikat.

2011. aug. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

a hatalomnál nincs nagyobb ajzószer. tartja a mondás.

lehet, h a fickó valami befolyásos ember, és a csajszi ki akarja próbálni pár menetre.


persze sok esetben a pénz a motiváló erő, de hallottam már olyat is, h a pasas full csóró volt, a kiscsaj meg valami szerencsétlen, és apapótlékot keresett a fickóban.

2011. aug. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!