Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S! Nagy korkülönbség->Sz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S! Nagy korkülönbség->Szerelem! Elmondjam neki? Vagy hadjam békén? Adjak felé jeleket? Kezdeményezzek én?

Figyelt kérdés

Van egy férfi aki nagyon tetszik neki talán szerelmes is vagyok, de sokkal idősebb nála, járkál hozzánk..stb.

Mosolygunk egymásra néha rámkacsint viszont szerintem gátolhatja ez a nagy korkülönbség, és ezért nem kezdeményezne, de szerintem elég jeleket adok neki, mikor egymásra nézünk hosszan én mindig elrántom a fejem, kérdezősködök, hogy még mára mi dolga van stb.


2010. aug. 16. 10:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
korotok? talán többet is tudnák mondani h tudnám a korotokat
2010. aug. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ja mennyi a korotok? szerintem meg szerelemben és háborúban mindent szabad:D
2010. aug. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Háborúban nem, erre van a Genfi Egyezmény.
2010. aug. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
jó ez csak egy szólás-mondás volt:d de teccik:d
2010. aug. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
így nehéz h korkülönbséget se írsz..
2010. aug. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem mondjad el neki, azzal nem veszíthetsz, legfeljebb megtudod, hogy van-e esélyed egyáltalán, vagy csak a kislányt látja benned.28L
2010. aug. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
az előző kérdéseimben is leirtam a korunkat és csak ocsmároltak..elég legyen annyi hogy nagyon nagyon nagyon sok....
2010. aug. 16. 11:37
 8/15 anonim ***** válasza:
tökre megértelek...:Dírj privát üüzit:D18/L
2010. aug. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nagyon nagyon sok..oké akkor ne is várj értelmes választ kedves kérdező:) vagy normálisan kérdezz vagy ne is írj.ennyi.
2010. aug. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
de így tényleg nem tud segíteni senki. nem mindegy hogy 13 és 30, vagy 30 és 70:D
2010. aug. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!