Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan rúgjam vagy ne is...

Hogyan rúgjam vagy ne is rúgjam ki, mert mindig visszaesek?

Figyelt kérdés
Van egy férfi. 3 évig jártunk, a kapcsolat után azonban nemrég kiderültek dolgok: kur.vázott, rendszeresen keresett mellettem csajokat a facebookon, és több tanitványával is összejött. (mi is igy jöttünk össze tanár diák kapcsolatba) és most ezt mint a barátja tudtam meg. Már nem járunk és már szerelmes sem vagyok belé, de utólag hallva nagyon fáj amit a múltban művelt velem. Szellemileg jókat társalgunk, lelki gondokat beszélünk meg. De nem tudok ezek miatt megbizni benne barátként sem. Ő még szeretné a barátságot, rajtam kivül egyetlen barátja sincs. Nekem is kevés jó barátomvan, kettő olyan igazi rajta kivül. 22 év van köztünk, de nem tudom mi legyen,éljek a jelenbe és bocsássam meg amiket a múltban genyáskodott ellenem? A szüleim és más barátaim szerint jellemtelen ember és mindenféle kapcsolatot meg kellene szakitanom vele. Barátnőm pedig azt mondja, ha már ennyi mindent beleraktatok időt energiát is belefektettek, meg már ismered is a zizijeit és már amúgy sem a pasid, miért ne barátkozhatnátok. A helyzet még annyiban is nehéz, hogy szerintem ő még mindig vissza akar cserkészni magának...
2011. aug. 28. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Sztem nem jó ötlet szakítás után barátoknak maradni.

Nekem legalábbis még sosem működött. Azért vannak ott még érzelmek, amik néha visszatérnek, és az ember hajlamos visszatérni a rossz kapcsolatba, még ha az eszével tudja is, hogy nem működik.

Esetleg egy idő után, fél év-1 év, már lehettek barátok.

Bár nekem ez a férfi még barátságra érdemesnek se tűnik.

2011. aug. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

22 ev korkulonbseg! Ne mond azt, hogy k...tt, mivel a tobbiek is ugyanolyan baratnoi voltak, mint Te!

Ezen meditalj!

2011. aug. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem a volt pasimról írsz véletlenül? Ő is ugyanilyen volt, (kor, foglalkozás, felfogás, viselkedés...)
2011. aug. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
monogrammja?
2011. aug. 28. 14:30
 5/6 anonim ***** válasza:
V.T.
2011. aug. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az enyém meg V.A lehet testvérek :P
2011. aug. 28. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!